Skocz do zawartości
pawlikowsky

Buda + monitor do 3000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

chciałbym kupić komputer - jak w temacie - głównie do strzelanek jak np. Battlefield 4. Przeglądam neta poszukując najlepszej konfiguracji, ale niestety sam nie mogę się zdecydować - za dużo informacji, za duży wybór kart graficznych i procesorów, nie mówiąc już o płytach głównych - po prostu nie chcę kupić czegoś co mi się nie przyda ;)

 

Nie zamierzam nic podkręcać bo nie potrafię. W zestawie chciałbym 4 gb pamięci ram, następne 4 dokupiłbym za jakiś czas. W zestawie nie będzie potrzebna mi nagrywarka, dysk twardy też nie musi być bardzo pojemny, wsyatrczy mi 500 GB.

 

Będe wdzięczny za każdą pomoc.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, przy tym budżecie lepiej brać 8GB RAM i mieć spokój. Te 150zł dołożone do innych podzespołów w zasadzie nie przyniesie takiego rezultatu. No chyba że zapolujesz na najtańszego radeona r9 280x, ale najtańsi producenci to ryzyko no i trzeba by dopłacać do zasilacza. Z tego względu:
http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJx1ULsOwjAM$BfPHfKo05R$QIwMiCFqM1QtLWpaIUD8O3EUhFXBYFt3vtxZecJ1ntq1X2B3AkRroQAjkIbIhVhiHKVGkxkjpKJFZTSNWmsmT0$qCjfUt84FdMMUGkqUkZFsy7HcYK7569z40ZGxwnRoxQWqTl1!sDXJjnVepfgdkoPCeolBoEWSzW5xh372IVLpb4jYdz50vnnQRaAs6W794Nrj4MJ4j5yA1xtB2k5c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz tesel, że ten R9 280X będzie miał trochę "mało przewiewu" w Core 1000?

http://www.morele.net/inventory/info/5PPNyN/

 

Troszkę ponad 3000 PLN, ale znalazło się miejsce dla troszkę większego monitora. 

Cenowo nie ma dużej różnicy, a na pewno przełoży się ta zmiana na komfort pracy przy PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...