Skocz do zawartości
adrian

Problem z NAV 8.1

Rekomendowane odpowiedzi

Byc moze ktos z Was sie z tym zetknal i bedzie wiedzial co moze byc nie tak:

Mam WXPProf. zainstalowanego na nim Symantec AntiVirus 8.1. Zarowno Winda jak i NAV sa po LiveUpdate - na biezaco.

Proba uruchomienia skanu dysku konczy sie komunikatem: "Scan Failure: Not enough disk space to perform a scan.".

Na obu partycjach mam po pare GB wolnego.

Obie partycje to NTFS.

Dla podejrzliwych: ten NAV jest legalny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. na obu, znaczy na systemowe tez?

2. 8.1? tak to chyba sa numerowane wersje korporacyjne. rozumiem ze to w pracy. masz zainstalowana wersje zarzadzlna czy niezarzadzalna?

 

jesli nie to ja bym sie nie zastanawial dlugo tylko przeinstalowal antivirusa. tak bedzie najszybciej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuups mialo byc na sytemowej :)

takiego problemu nie mialem nigdy, ale jak sie walil to szybciej bylo przeinstalowac go niz sie zastanawiac dlaczego i jak narazie w jego przypadku to pomagalo :)

 

a tak nawiasem mowiac to nie wiem gdzie ty dostales 8.1 angielska wersje w polsce.

 

UPDATE: mam lepszy pomysl, kupiles produkt - masz prawo do supportu. tu jest spis telefonow

 

jak juz przebrniesz przez menu i ktos zywy odbierze to masz problem z glowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z nim problemow, bo go od kilku lat nie uzywam, ale kiedys niektore aplikacje mialy...

Ogolnie....

Jezeli nie masz konkretnej potrzeby wykorzystywania tego systemu plikow, zmien sobie na FAT32... jak dla mnie jest szybszy i widac partycje pod dosem (np. dla ghosta)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...