Skocz do zawartości
damianeiro

Płyta głowna pod i5 4590

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje zakup procesora i5 4590.

 

Moja obecna płyta ma inny socket(1155), wiec niestety będę musiał ją zmienić. Jaką płyte polecacie pod ten procesor ? Dodam ze będę kupował też GPU nowe i bedzie to R9 270, tylko jeszcze nie wiem który model. Chciałbym żeby to ze sobą współgrało i miało ręce i nogi :)

 

Edit. posadam obudowe Brutus 410, zasilacz Aerocool 500 W, ram GeIL 2x4GB 1333

Edytowane przez damianeiro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podaj budżet jakim dysponujesz, będzie łatwiej. Z R9 270 wersja MSI jest całkiem interesująca- można podbić zegary do poziomu R9 270X. Btw, który to dokładnie Aerocool bo z 500W jest ich kilka.

Edytowane przez Nozdmaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procek Intel Pentium G840 2.80GHz,

płyta ASRock H61M-GE,

zasilacz Aerocool E80-500

 

Ogólnie chce przejść na coś mocniejszego, ten zestaw teraz szału nie robi, a czas najwyższy, bo gry w miejscu nie stoją i wymagają coraz więcej.

 

Budżet, hmmm, nie wiem w sumie, bo zastanawiałem się nad kupnem procka pod mój socket żebym nie musiał nowej płyty ogarniać, ale ten i5 4590 prezentuje się jak dla mnie elegancko jeżeli chodzi o cenę w stosunku do wydajności. myślę ze chciałbym się zamknąć max w 1400 -1500 PLN, ale wiadomo - im mniej tym lepiej dla mnie ale niekoniecznie dla sprzętu :)

 

 

 

 

Edit. Co sądzicie o tej płycie - Gigabyte GA-H81M-HD3 ?

Edytowane przez damianeiro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...