Skocz do zawartości
rudydymek

cały pc do 2500zł/600euro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Witam jestem obecnie w Niemczech potrzebuję jakiegoś PC, nie wiem czy lepiej wyjdzie znaleźć go tu czy w Polsce ale proszę o propozycje.

  •  

Zastosowanie komputera: GRY

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2500/600 euro

Których części potrzebujesz?: Wszystko od podstaw:D

Czy będziesz podkręcać sprzęt? chyba nie jak już to pewnie tylko ram kiedyś

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? monitor muszę kupić

Specjalne wymagania: w miarę cichy, wiem że komp do gier żre prąd ale w miarę jak najmniejsze zużycie prądu

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? nie

Własna propozycja zestawu: (jeśli jej nie posiadasz, pole pozostaw puste)

Inne: Potrzebuję również monitor. Sporo gram w FPS ( BF4 ) podstawa fifa jak wiadomo 15 już:) chciałbym też żeby szły tam nowe tytuły gier GTA 5 jeśli bedzie na pc rainbo six spliter cell który wyjdzie 2015 i inne nowe tytuły. Mam nadzieję ze będzie to jakiś pc który wystarczy na jakieś 2 latka Jakie modele i jak cenowo to wygląda.. Poproszę o jakieś propozycję. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym budżecie, 2100 PLN przeznaczyłbym na zakup PC, a pozostałe - 400 PLN na znalezienie interesującego monitora.

Mogłoby wyglądać to tak: http://www.morele.net/inventory/info/OV7dXL/

 

+ monitor LG 22MP45: http://www.morele.net/monitor-led-lg-22m45-22m45d-b-21-5-fhd-tft-tn-5mln-1-5ms-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-630693/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...