Skocz do zawartości
vxvzyletavxv

Podzespoły pc 2000-2400zł do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

W końcu nadszedł czas wymiany podzespołów kompa.. :)

 

Wymiana dotyczy: Procka, płyty głównej, ramu, karty graficznej, oraz obudowy i napędu

Co zostaje z mojego starego kompa: zasilacz XFX Pro450W Core Edition oraz Dysk Seagate Barracuda 1TB (ST1000DM003)

Co do wykorzystywania kompa to głównie gram w gry online typu WOW, Tera, Aion, Archeage, oraz przeglądam internet i słucham muzyki. Nie planuję podkręcać nic w kompie więc mam nadzieję, że mój zasilacz jeszcze ogarnie nowe podzespoły w tym przedziale cenowym :)

Wymagania: 8gb ramu, karta graficzna najlepiej gigabyte geforce, procek Intel Core i5 -4rdzenie.

 

Ps. Patrzałam na polecane zestawy komputerowe nawet za 3koła (intela) ale z tego co widziałam tam już są mocniejsze zasilacze.. dlatego dałam niższy próg cenowy bo szkoda mi wymieniać dobry zasilacz..

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Pozdrawiam Weronika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do SSD to dzięki za dorzucenie ale raczej myślę, że nie będę w niego inwestować :P

A co do http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-4690-3-5ghz-lga1150-box-bx80646i54690-haswell-refresh-636604/ to widzę po komentarzach, że ma głośne chłodzenie więc sobie pomyślałam żeby zainwestować w http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-silentiumpc-spartan-pro-he924-spc081-518093/ komentarze w sumie też różne.. jedni piszą, że głośny drudzy, że nie.. i nie wiem czy mam myśleć nad zakupem niego czy sobie darować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę jak nie będzie większego OC. Ale pomyśł nad wymiana go na coś mocniejszego pod przyszłą modernizację. Np jeszcze mocniejszą kartę. Zestaw i5 4690 + GTX 760 nie powinien pobierać więcej niż 330W całość. Monitora nie licz bo to osobno działa. ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

""Według najnowszych, nieoficjalnych doniesień, sprawa się nieco skomplikowała. Początkowo 960-tka miała zadebiutować pod koniec października tego roku, ale producent przesunął jej premierę na początek przyszłego roku (najprawdopodobniej będzie przełom stycznia i lutego).""

 

Źródło http://www.benchmark.pl/aktualnosci/nvidia-geforce-gtx-960-premiera-karty-maxwell-przesunieta-2015.html

 

No to więc nie ma co czekać.. Trzeba zamawiać GeForce GTX 760.. :)

Dziękuję wszystkim za pomoc i serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...