Skocz do zawartości
Spentany

montowanie fragmentów filmów

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

jest taki problem że po podzieleniu różnych filmow avi splitterem chce te kawałki połączyc w jedno ale najprawdopodobniej przez to ze fragmenty filmow maja roozne rozdzielczosci nie da sie tego zrobic.. wie ktos jak temu zaradzic? jaki progg do polaczenia, ablo jaki do zmienienia rozdzielczosci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adobe premie - nigdy nie uzywalem tego programu - wczoraj zainstalowałem i udało mi sie polaczyc 2 pliki rooznych rozdzielczosci .. ale obraz jest troche rozciagniety w jedna strone ;[

ps. pliki aviki nie maja takiej samej liczby klatek/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kiepsko jak nie maja tego samego wspolczynnika ... musisz go zmniejszyc do poziomu tego z avikow ktory ma najnizsze fps a rozciagniety byl pewnie wlasnie przez te rozne rozdzielczosci ... zaraz pokombinuje bo zdaje mi sie ze w adobe premiere dalo sie zmieniac rozdzielczosci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakim programikiem moznaby bylo podzielic filmik na fragmenty(przyspieszyc niektore momenty, wstawic zdjecia, proste efekty(np.kurtyna), itp)

 

nie chodzi mi o adobe premiere (za trudny programik jak dla mnie-moze jak ktos ma jakas onstrukcje w pdfie)

w virtualdubie probowalem ale nie znalazlem opcji przyspieszania moze gdzies to w filtrach jest ale ja nie mam pojecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli premier jest trudny to ja nie wiem :lol: mozna sie nauczyc w przeciągu 2 godzin i to bez intrukcji podstawowych rzeczy.. on praktycznie sam wszystko robi :]

 

zawsze mozna uzyc 10x prostszego windows movie maker.. ale jego prostota jest zbyt prosta :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to aby zaznaczyc fragment i np ustawic jego predkosc 2razy szybsza w stosunku do pozostalej czesci filmu i ustawic plynne przejscia-przenikanie miedzy scenami

To co chcesz zrobić nie jest prostym łączeniem kawałków filmu, movie maker virtual dub -nie do tego. Tak jak wyżej pisali Premiere, Vegas i tym podobne dosyć skomplikowane programy do montażu. Najprostszym z nich jest chyba Pinnacle Studio najlepiej w wersii 9 Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...