Skocz do zawartości
crackers

AXP 0,13u & socketA = ???

Rekomendowane odpowiedzi

Hammera na socket a nie upchniesz bo to chyba jest procek 64 bitowy (teraz większość to 32 bitowe), a bartona prawdopodobnie tak, jeśli płyta będzie obsługiwać takie mnożniki, no i pewnie będzie trzeba biosa zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Antek z Hammer'em podejdzie pod SocketA ???

Bo qmpel ma Durnia 1,2 i chciałby sobie qpić coś lepszego...

Hammer na SocketA?

BUAHHHAHHAHA. Nie rozśmieszajcie mnie niby jak to chcecie zrobić. Najmocniejszy procek na SocketA jaki jest w planach to Athlon XP na jądrze BARTON. 512kB Cache L2 w technologii 0.13um

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon XP - 0.13u - Barton - Socket A.

A Hammery beda na innym gniezdzie.

 

Jak nie mam racji i sie upieram przy złym to prosze mnie poprawic

Jak narazie to XP w 0.13u jest tylko z 256kb i to nie jest rdzen Barton. Barton ma miec juz 512kb i to dopiero bedzie wymiatac (ciekawe czy zmienia podstawke).

Co do kompatybilnosci ze starszymi plytami to bedzie dzialac tylko ze przy 2Ghz moze sie plyta spalic bo uklad podajacy napiecie na procka (nie pamietam fachowej nazwy) ma pewne ograniczenia (taki athlon bedzie pobierac 47A 8O )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon XP - 0.13u - Barton - Socket A.

A Hammery beda na innym gniezdzie.

 

Jak nie mam racji i sie upieram przy złym to prosze mnie poprawic

Jak narazie to XP w 0.13u jest tylko z 256kb i to nie jest rdzen Barton. Barton ma miec juz 512kb i to dopiero bedzie wymiatac (ciekawe czy zmienia podstawke).

Co do kompatybilnosci ze starszymi plytami to bedzie dzialac tylko ze przy 2Ghz moze sie plyta spalic bo uklad podajacy napiecie na procka (nie pamietam fachowej nazwy) ma pewne ograniczenia (taki athlon bedzie pobierac 47A 8O )

No ale ja mu muwie o bartonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to XP w 0.13u jest tylko z 256kb i to nie jest rdzen Barton. Barton ma miec juz 512kb i to dopiero bedzie wymiatac (ciekawe czy zmienia podstawke). 

Co do kompatybilnosci ze starszymi plytami to bedzie dzialac tylko ze przy 2Ghz moze sie plyta spalic bo uklad podajacy napiecie na procka (nie pamietam fachowej nazwy) ma pewne ograniczenia (taki athlon bedzie pobierac 47A 8O )

No ale ja mu muwie o bartonach.
A to przeprawszam.

Zwracam honor :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisało na jakimś serwisie Athlony dopiero od 2500+ mają wspierać 47A:) Wiec powinny działać na naszych płytach:)

"wspierać"? raczej ciągnąć... ;-) ludzie nie panikujcie. Policzcie sobie sobie ile to jest Wat (napięcie x natężenie) wszystko w normie - do rekordu Thuderbirda 1,4, czy Willamete 2,0 jeszcze trochę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisało na jakimś serwisie Athlony dopiero od 2500+ mają wspierać 47A:) Wiec powinny działać na naszych płytach:)

"wspierać"? raczej ciągnąć... ;-) ludzie nie panikujcie. Policzcie sobie sobie ile to jest Wat (napięcie x natężenie) wszystko w normie - do rekordu Thuderbirda 1,4, czy Willamete 2,0 jeszcze trochę :-)

Moze i w ilosci energi to jeszcze daleko ale jezeli by porownac amperarz to athlon 2GHz w 0.13u bedzie przewyzszal kazdy procesor :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...