Skocz do zawartości
Agresywny

Komputer do 2500 zł (gamingowy)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Bardzo bym prosił doświadczone osoby o złożenie zestawu komputerowego w granicach (+,-) 2500zł . Chodzi mi tutaj o wszystkie części do komputera . Zależy mi na tym żeby złożyć w tym przedziale cenowym jak najlepszy zestaw tak żeby wszystkie części ze sobą dobrze współpracowały . W zestawie nie musi być koniecznie obudowa ,ponieważ mogę ją dokupić w późniejszym czasie . Komputer będzie wykorzystywany do grania w gry , głownie w (mmo),,World of Warcraft : Warlords of Draenor" oraz rpg które mają pojawić się w najbliższym czasie. Patrzyłem na zestawy które oferuje pure pc , lecz wole dokładnie się dowiedzieć co w tej chwili warto kupić tak żeby nie być później zawiedzionym . Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oc bedzie?

 

bez oc:

asrock h81m 195

intel i5 4590 779

2x4GB 295

Crucial MX100 128 279

Enermax ENP500AGT 189,01

SPC M25 139 (uwaga: ma tylko jedno miejsce na dysk 2,5')

r9 270 626

 

2502,01 bez hdd - wd blue 1TB +~200zł

Edytowane przez Yogi311
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na tym żeby była jak największa wydajność w grach mmo . Nie znam się na tyle dobrze żeby samemu zdecydować co będzie lepsze ,dlatego napisałem tutaj na forum .


Sugerowałem się  waszymi radami i złożyłem taki zestaw (w każdej chwili można coś zmienić) : http://www.morele.net/inventory/info/BnjeGV/
Wybrałem GeForca ,ponieważ z tego co patrzyłem w internecie ta marka jest bardziej wspierana w grach oraz ma lepszy dostęp do sterowników.
Co sądzicie o tym zestawie ?
 

Edytowane przez Agresywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze sprawa dotycząca obudowy : http://www.morele.net/obudowa-zalman-z3-plus-czarna-matx-atx-okno-usb-3-0-605201/
Jak waszym zdaniem sie sprawuje ta obudowa ?
Części jestem juz raczej pewny w 99 % że je zamówię , ale chciałem też dobrać dobrą obudowę . Jednak obudowa też wpływa w pewnym stopniu na wygodę użytkowania całego sprzętu , więc jak już mam zamiar składać cały zestaw to chce żeby wszystko było jak należy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje potrzeby nie jest to przeszkodą ,że obudowa ma tylko jedno miejsce na dysk 2,5' . Bardzo dziękuje wszystkim za porady bardzo mi pomogliście :)
Zdecydowałem się na taki oto zestaw: http://www.morele.net/inventory/info/yU6Yhj/ .
Czyli wszystkie części będą razem dobrze współpracowały i mogę spokojnie zamawiać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...