Skocz do zawartości
Sevethe

Do gier, 1500-1800 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) Postanowiłam ulżyć sobie i mojemu obecnemu zabytkowi (nastolatek jednordzeniowy) w cierpieniu i kupić nowy komputer. Budżet mam mocno ograniczony - chciałabym zmieścić się w tych 1800 zł już razem z systemem (bez monitora, klawiatury, myszki etc., to mam). Monitor mam 19-sto calowy. Komputer głównie do nowszych gier (Sims 4, Wiedźmin, seria Dragon Age, Sacred II, The Elder Scrolls itp., nie jest mi potrzebne nic ultra mocnego, ale miło by było, gdyby płynnie na tych wysokich ustawieniach chodził), wydajny i taki, który mi trochę dłużej niż rok wytrzyma :grin: Marzenie ściętej głowy?

W temacie jestem zielona i samodzielnie poszukując znalazłabym pewnie sobie jakiegoś grata do gry w pasjansa. :mellow: Także liczę na pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już z kartą graficzną nie da się niczego złożyć? :sad:  Bo pomysł fajny, tyle że zbieranie w moim przypadku trochę trwa (zwłaszcza, że jeżeli miałabym już dokładać, to coś naprawdę konkretniejszego), a na tej zintegrowanej - cóż, wątpię, czy w cokolwiek sobie pogram. Już na tym moim gracie mam chyba mocniejszą grafikę (komputer twierdzi, że ma wbudowane ATI Radeon 9550), a i tak 90% gier odmawia posłuszeństwa, reszta tnie okrutnie. :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem dozbierać do zakupu drugiej kości pamięci operacyjnej, ale do grafiki? dolar składa Ci niepoważne propozycje :D

 

http://www.morele.net/inventory/info/0KldIX/

Nie ma co prawda, w oferowanym koszyku i5, ale jest i3 z kartą graficzną, która pozwoli Ci na uruchomienie wymienionych w pierwszym poście gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja rozumiem dozbierać do zakupu drugiej kości pamięci operacyjnej, ale do grafiki? dolar składa Ci niepoważne propozycje

 

Szczerze wolał bym do gier i5 mieć niż i3. Wolał bym zacisnąć zęby, zmobilizować się i dozbierać do grafiki, i mieć 4 porządne rdzenie.

I w tedy zestaw na lata, a tak z czasem może zabraknąć na tej i3 mocy, i co zmiana na i5 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...