Skocz do zawartości
galaszek

zestaw do gier 2000-2500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam składam swój pierwszy komputer i jeśli jestem w złym dziale to z góry przepraszam, nie będę się rozpisywał ogólnie chodzi mi o komputer do gier do ceny podanej w temacie wiem że to nie jest suma za którą pogram w najlepsze produkcje ale chodzi mi o coś co uciągnie chociaż BF'3 bez lagów części moge kupować też używane więc piszcie ceny w jakimś określonym przedziale. Co do tego PC to oczywiście wszystkie części począwszy od płyty głównej aż do ramu czy HDD, dzięki z góry i czekam na waszą pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że to jest najodpowiedniejszy zestaw dla Ciebie: http://www.morele.net/inventory/info/CkaGKp/

Oczywiście znajdziesz w koszyku i5 i 8GB pamięci RAM. To podstawa pod rozrywanie się w BF3/BF4 w MP przy dużej ilości graczy.

 

Czy można w nim coś zmienić? Jak najbardziej. Choćby zrezygnować z zakupu nowej karty i szukać używki ~ HD 7950/HD 7970/R9 280.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee napędu nie potrzebuje i dzięki za pomoc a co do karty graficznej to nie lepiej coś z serii Nvidi?

 

Tylko coś z Nividi, to albo taniej, i mniej wydajniej, albo drożej i wydajniej. Ta grafa jest pośrednia.

Do tego mówisz seria BF, karty od AMD sobie lepiej radzą z tymi grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...