Skocz do zawartości
ets747

Naklejka Win7

Rekomendowane odpowiedzi

Mam oryginalnego windowsa 7. Przy kupnie komputera miałem naklejoną naklejkę na starą obudowę, ale ją wymieniłem na nową. Stara obudowa idzie do firmy rodziców do nowiutkiego kompa Z INNĄ ORYGINALNĄ LICENCJĄ windowsa 7 :> . Co zrobić z moją naklejką bo:

w firmie nie mogą być dwie naklejki

Ja nie mam swojego certyfikatu oryginalności.

????????????????????????????????

Edytowane przez ets747

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej niecodzienne pytanie ale ok...

 

Masz 2 opcje:

-[prostsza] Zdrapać naklejkę i żyć w spokoju (+ spisać klucze jakie tam są), aczkolwiek potem możesz mieć problemy z gwarancją u "producenta systemów" czy jak ich nazwali w umowie (chodzi o ludzi, którzy składali komputer i zapłacili MS, żeby móc instalować wersje OEM).

 

-[dłuższa] Jeżeli chcesz mieć naklejkę (ponieważ, są zrobione tak, że nie da się ich oderwać). Możesz spróbować uzyskać zastępczy Certyfikat Autentyczności. Wyślij wiadomość e-mail do zespołu ds. wymiany Certyfikatów Autentyczności. Zespół ds. wymiany Certyfikatów Autentyczności udzieli Ci odpowiedzi na pytania dotyczące "programu wymiany Certyfikatów Autentyczności"(czymkolwiek to jest). mail: csdsbc@msdirectservices.com

 

Drugą osobą z którą możesz się skontaktować będzie właśnie producent systemów.

 

Aczkolwiek nie mam pojęcia jak to wygląda oraz czy coś to kosztuje, jak postanowisz na którąś z tych wersji daj znać. Tak czy owak jeżeli chcesz mieć naklejkę to będą ci musieli przysłać nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...