Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ArTmol

Zestaw do 1600PLN

Polecane posty

Cześć myślę nad kupnem PC lub Laptopa do gier w Fife15, Wiedźmina2, ETS2, BF4 no i na LOW w GTA V i Wiedźmina 3. W PC musi się znajdować cała skrzynka wraz z napędem i monitorem. W laptopie no to wiadomo jak najwydajniejszy wliczam używane podzespoły. Obecnie mam laptopa Asus N61VG który już ma 5 ładny lat i po prostu nie daje rady nawet w BF3 na low. Karta graficzna po prostu nie wyrabia. ETS2 na średnich wyciąga po 20FPS, Wiedźmin2 w najniższej rozdzielczości i na najniższych ustawieniach graficznych ma po 15FPS, Fifa 15 nawet się włączyć nie chce. Chcę coś co dałoby radę ogarnąć te gry na chociażby średnich bez problemu

Edytowano przez ArTmol

Skoro to drastyczny budżet, a komputer ma być do gier, raczej lepiej wziąć PC niż laptopa. BF4 i Wiedźmin 2 mają niskie wymagania, więc da się za taką cenę coś złożyć, pójdą na medium. Mi udało się  za 1690. Zaznaczam, że budżet jest nierozsądnie mały i przez to procesor może okazać się niewystarczający do gier wydawanych w 2015. http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJxtUEEOwiAQ$AvnxrDAAvoH49GD8UBaDk1ra0obo8a$CwQMag$LMrOzM8k!yXUam6Wbye5EUHEkFZFUc99oKgHb2DhiYiSA8A0RZJQryFLU!SupkIXJd50r0vajq0NoWIBiWmJYwfRH$!dc28EEYwZRKksBYHx1xkwWLMvsZ8z1ekpKcsvFJ$mIeKDJzObQTdYFiiVi31rX2voxRCGqjQqnvXW9aY69ccPd05S83jqTT7M*

Wymagania GTA 5 i Wiedźmina 3 jeszcze nie są znane, ale na low powinno uruchomić.

Edytowano przez Carter
  • Downvote 1

Ten zestaw jest lepszy, ale nie ma monitora, którego konieczność zaznaczył autor tematu. :P

Teraz zauważyłem, że dałem niepotrzebnie 8GB RAM-u, poprawiłem konfigurację.

Edytowano przez Carter

Zapomnij o Wiedźminie 3 i GTA 5 na tym trupie.  Dopiero zestaw od Piterr3'a daje nadzieje by odpalić na low/mediun,

Moim skromnym zdaniem, skoro na komputer i monitor autor ma 1600zł, to w grę wchodzą tylko używki i raczej w tym kierunku należy coś składać. Celowałbym w coś z LGA 1155.

Jednak wujek wymienia swojego PC'ta i oddał mi monitor 18.5 cala BenQ z rozdzielczością 1366x768. Czy na zestawie od piterr3 spokojnie dałbym radę podkręcić ten procesor bez dodatkowego chłodzenia i na tej płycie? Zamiast GTX750 TI może wziąłbym używkę z gwarancją R9? Co powiecie o tym zestawie http://olx.pl/oferta/i3-asus-r9-270-2gb-4gb-ddr3-vengeance-1600-gwarancja-CID99-ID7Ly6r.html#e0e6dad64e

Jednak wujek wymienia swojego PC'ta i oddał mi monitor 18.5 cala BenQ z rozdzielczością 1366x768. Czy na zestawie od piterr3 spokojnie dałbym radę podkręcić ten procesor bez dodatkowego chłodzenia i na tej płycie? Zamiast GTX750 TI może wziąłbym używkę z gwarancją R9? Co powiecie o tym zestawie http://olx.pl/oferta/i3-asus-r9-270-2gb-4gb-ddr3-vengeance-1600-gwarancja-CID99-ID7Ly6r.html#e0e6dad64e

Może być, w przyszłości byś tylko ulepszył procesor.

Na jakiś i5 3470, a zestaw jak na gotowiec całkiem udany.

O matko... R7 240 :D

W co on pogra na tym GPU? :E

http://www.morele.net/inventory/info/K2PyAi/

Ten zestaw jest o niebo lepszy ;)

Nie wliczałem napędu, nie wiem czy w dzisiejszych czasach jest on niezbędny.

Większość tytułów jest dostępnych w wersjach cyfrowych.

dałeś płytę główną bez Front USB 3.0 a obudowę z takim wyjściem...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.