Skocz do zawartości
quark79

Huntkey HK600-53AP winny restartom?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Taka sytuacja:

 

i5 4690

MSI Z97 Mate

Gskil 2133

Palit GTX970

2 dyski HDD

nagrywarka DVD

 

i wszystko jest ok do momentu, gdy odpalam Wiedźmina 2 na Full detalach. Battlefield 3 śmiga na ULTRA przez 2 godziny non stop i nie ma problemu, to samo jest z Call of Duty Black Ops, Jednak wystarczy 20 min wiedźmina 2 i zaczynają się restarty komputera. Zdaje sobie sprawę, że battlefield i COD są to gry o wiele mniej wymagające od Wieśka z włączonym uberpróbkowaniem więc zrobiłem takie testy

 

Wrzuciłem FurMark 1.9.1 na 3 minuty z opcja burn in i ekstremalnym burn in

po 2 minutach karta 78 C i tak zostaje do 3 minuty stabiolnie. Brak restartu

 

nastepnie LinX 0.6.5 

 

test trwa 2:32 i procesor nagrzewa się do 72 C więc też nie jest tragicznie. Brak restartu

 

Wyłączyłem komputer i pozwoliłem mu wystygnąć na 15 minut a następnie uruchomiłem oba programy do testowania naraz i momentalnie wystąpił restart.

 

Ponieważ nie mam miernika to nie mogę sprawdzić napięcia na zasilaczu a opierając się na aida 64 to wszystko mieści się w normie.

 

Teraz pytanie. Czy to sprawka huntkeya a jeśli tak to jaki zasilacz kupić do tego zestawu?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ponieważ nie mam miernika to nie mogę sprawdzić napięcia na zasilaczu a opierając się na aida 64 to wszystko mieści się w normie

 

Ale już wysuwasz wnioski że to na pewno zasilacz .... bez miernika nic sie nie dowiemy  ....proc kręcony czy nie ?

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na standardowych ustawieniach. Procek bez K.

 

Jednak słusznie założyłem, że to zasilacz. Po wymianie na Corsair CX600, przypadłość ustąpiła.

 

Temat do zamknięcia.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez quark79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...