Skocz do zawartości
a_n_y

jaki monitorek 17' za do 400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Do 400 zl to chyba zaden.

jezeli przed kompem spedzasz duzo czasu to za 400 zl to lepiej kupic pozadna 15 niz badziewna 17.

No chyba ze wyrwiesz jakas okazje na allegro.

Z producentow to polecem jak koledzy wyzej napisali iiyamy,ale takze soniacza,CTX,NEC,eizo ;D , z troszke tanszych to

HYUNDAI F790D 17" 1600x1200(75Hz) Płaski - bardzo fajny monitorek czytalem o nim recke i wypadl naprawde badzo dobrze.

Raczej odradzam producentow LG,Reilsys -czy jakos tak,AOC itp Samsung od biedy moze byc ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno nie brałbym LG i innych tanich pseudo płaskich ze zwykłym kineskopen zaszlifowanynym na płasko (jak jest wyłączony to nawet wygląda jak płaski)

Chcesz nowy kupić?? bo jak uzywany to sie wystrzegaj sprowadzanych z zachodu bo wiekszość tam sporo pochodziła w jakichś biurach pewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z pracy z LGikami mam dobre wspomnienia. Fakt, ze nigdy jakos specjalnie sie im nie przygladalem, ale ogolnie bylem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz to dell 791p - okolo 450 - 500

Eizo jakikolwiek byle na plaskim trinitronie 700 - 1000

Panasonic panaflat PF 70 400 - 500

Siemens (na panasonicu) 450 - 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm za 400zl wiesz u nas w Poznaniu na gieldzie komputerowej to po 400zl lataja 17 na plaskim kinolu, uzywki oczywiscie ale niektore sa nawet w dobrym stanie, mozna obejzec i wybrac jakis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno nie brałbym LG i innych tanich pseudo płaskich ze zwykłym kineskopen zaszlifowanynym na płasko (jak jest wyłączony to nawet wygląda jak płaski)

Heh, chyba nigdy na oczy flatrona nie widziles :lol: Jesli nie wierzysz ze jest plaski to wpadnij do mnie :wink: nawet Ci go specjalnie wlacze :wink: Mialem juz 3 monitorki io z tych wszystkich LG F700P sprawuje sie calkiem niezle i jestem z niego bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...