Skocz do zawartości
SZTANGIEL

nie spodziewałem sie tego ze kiedyś założe taki topic ale...

Rekomendowane odpowiedzi

jestem u kumpla i zaczelismy krecic proca athlon 2000+ A0 płyta gigabyte ga-7vA. zwiekszylismy maksymalnie v core do 1.98 szło dobrze ale w pewnym momencie wyłaczył sie komp.zapewne od temperatury proca 70 stopni.zresetowalismy bios i po włączeniu nawet wentyl nie chodzi płyta nie startuje ale napiecie ma bo pali sie dioda obok pamieci czyli zasilacz ok,Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalismy wszystko i tak : proc jest ok uff zasiłka do piachu pożyczyłem inna i działa.zasilacz marki codegen(wiec mozna było sie tego spodziewać).dalismy takie napiecie tylko na chwile...to trwało 20sekund.juz po strachu dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie żeście grzebali przy zworkach przy jakimś programie w systemie czy gdzie wyjmi procka i wsadź tak takie o takiej mocy na jaką podkręciliście !!! :D  :D

Problem już rozwiązany :!: :evil: Czytaj zawsze cały topic zanim coś napiszesz :idea: :!: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdolni jesteście, żeby tak od razu na maxa. HEHEHE 8)

Zasilka padla by nawet gdyby jechali stopniowo, az do 1.98 (pewnie jebla by przy mniejszym Vcore ale za to pochodzila by dluzej:) ). U mnie padla przy 1,725 (porazka) ale za to po ok 5min !!! :) Objawy takie jak mial P i T .A zasilka to Megabajt/Megashit 350W

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co... proc dzis padł :cry: co prawda kumpel juz zamówił 1700dlt3c ale tamtego mógł pchnac i [gluteus maximus].myslicie ze jesli do serwisu zaniesiemy i powiemy ze zasiłka strzeliła oni zaczna sprawdzac...okaze sie ze i proc spalony to moze przejdzie kit ze podczas przepiecia w zasiłce padł tez procek i wymienia co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najleoiej powiedzieć że graliście w Q ]I[ i nagle komp się wyłączył 8) a co się stało to was nie obchodzi ale sądzicie że to proc :twisted: o żadnym OC nie było mowy :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel dał mi zasiłke zebym zaniósł do sklepu teraz siadł proc i mówi ze da mi proca zebym poszedł z dwoma czesciami (ja jestem w szczecinie on w wałczu)moim zdaniem trzeba złożyc zpowrotem to do kupy i zagrac totalnego lamera ze nie wiem o co chodzi komp sie wyłaczył i nie odpala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...