Skocz do zawartości
butekgmx

Komputer za 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Na purepc.pl  podają zestaw za 2000 z kartą graficzną za 700zł i z procesorem i3 . Na morele.pl za 2000zł (+- 200zł) można złożyć komputer z i5 . Czy nie lepiej najpierw złożyć komputer z lepszym procesorem, a kartę później można sobie modyfikować ? 

Daleki jestem od krytyki, ale to wydaje mi sie po prostu bardziej logiczne.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej o wydajności w grach decydują 2 podzespoły:

procesor i karta graficzna.

Przy niskich budżetach zawsze jest odwieczny problem "co było pierwsze kura, czy jajko".

Mocne I3 da sobie radę w dzisiejszych grach, słaba karta graficzna nie ma szans.

Jedni kupią procek pod gry które grają, nawet kręconego pentiuma G3258, jeżeli wystarcza i mocną kartę, inny zrobi na odwrót, pytanie co będzie bolało bardziej przy zmianie i czy ta słaba karta, czasem, na dzień dobry nie okaże się za słaba.

Z tego co widziałem to pakują do i5 , GT 630  :zonk:  za 250zł, przy założeniu, że pograsz sobie na tym w to, co obecnie grasz, to ma sens, ale AC Unity, Wieśka...hmm, to nie wiem, czy odważyłbym się odpalać przy FHD.

 

http://forum.purepc.pl/topic/365218-komputer-do-20002100z%C5%82-do-gier/

 

Podobny wątek.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...