Skocz do zawartości
Punchline

windows 8.1 nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam taki oto zestaw :

 

 

Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL Unbuffered NON-ECC 1.5V (BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU),

Obudowa Zalman Z1 - USB 3.0 - czarny - ZM-Z1,

Procesor Intel Core i5-4590 3.3GHz LGA1150 BOX (BX80646I54590),

Dysk SSD Crucial MX100 256GB SATA3 2.5" 550/330 MB/s 7mm (CT256MX100SSD1),

Zasilacz Corsair VS Series 450W 80PLUS 120mm FAN (CP-9020096-EU),

Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D3H, B85, DualDDR3-1600, SATA3, HDMI, GBLAN, mATX (GA-B85M-D3H),

Karta graficzna Gigabyte Radeon R9 280 Oc 3GB (384Bit) DVI HDMI DP (GV-R928WF3OC-3GD),

System operacyjny Microsoft Windows 8.1 32/64 bit PL DVD BOX (WN7-00934),

Napęd Samsung DVD -/+ R/RW 24x SH-224DB BLACK - SATA BULK - BEZ SOFTu BA (SH-224DB/BEBE) , monitor lg 23mp65. Po wlaczeniu komputera z plyta Windows 8.1 64 bity rozpoczyna sie normalnie instalacja po czym normalnie sie zakancza. Pulpit z windowsem po okolo minucie znika, pozostaje ciemny ekran. Reinstalowalem kilkakrotnie system Windows, dziala tylko w trybie awaryjnym, gdzie w menedzerze urządzeń nie rozpoznaje : kontroler magistrali zarzadzania systemem oraz kontroler PCI Simple Communications, nie mogę zainstalować żadnych sterowników. Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziki za rady. Zrobiłem tak jak napisał Dijkstra, okazalo sie ze walka była daremna. Byłem w lekkim szoku gdy to zobaczylem.

http://zapisz.net/view.php?filename=534_wp_20150215_012.jpg

Jak myslicie co jest powodem uszkodzenia tego wejscia ? Morele mi to naprawia ? juz zlozylem reklamacje i czekam na ich wiadomosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego komputer już złożony transportuje się w pozycji poziomej - zamawiasz przesyłkę paletową. Albo składasz sam.

Wiem, że teraz takie rady to musztarda po obiedzie, ale może ktoś z kupujących zestaw przeczyta i się zastanowi zamawiając transport.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...