Skocz do zawartości
Gość Pigmej

Podkładka pod Pentium3.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pigmej

Mam pytanko. Pasowałaby mi jakas podkladka pod P3 (coś jak coverplate- nie wiem jak to poprawnie leci, pod AMD). Przy zdejmowaniu i zakladaniu istnieje ryzyko ukruszenia rdzenia, a poza tym lepiej by przylegal blok. Czy ktos moze slyszal o czyms takim? To niekoniecznie musi byc plytka. Moga to byc jakies podkladki np. z gumy czy cos w rogach procka. Nie wiem tylko czy mozna z gumy. A jesli tak to z jakiej? Chodzi o stabilnosc bloku na procku a nie o polepszanie odprowadzania ciepla (to jest priorytet). Czekam na konstruktywne opinie i sugestie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Pasowałaby mi jakas podkladka pod P3 (coś jak coverplate- nie wiem jak to poprawnie leci, pod AMD). Przy zdejmowaniu i zakladaniu istnieje ryzyko ukruszenia rdzenia, a poza tym lepiej by przylegal blok. Czy ktos moze slyszal o czyms takim? To niekoniecznie musi byc plytka. Moga to byc jakies podkladki np. z gumy czy cos w rogach procka. Nie wiem tylko czy mozna z gumy. A jesli tak to z jakiej? Chodzi o stabilnosc bloku na procku a nie o polepszanie odprowadzania ciepla (to jest priorytet). Czekam na konstruktywne opinie i sugestie :wink:

Hmmm kup normalnego shima pod AMD (byle jaki) ja mam z 4max'u bo PIII to wisi jakie beda otwory bo nie ma mostków i tranzystorów na wierzchu więc nie mam obaw co do zwarcia . A najleprzy by był bez dodatkowych otworów (ale nie moge go dostaćw żadnym sklepie już od ponad 6 miesięcy ) niyby były w ofertach sklepów internetowych ale ja przychodziło co do czego (już nie mamy i nie bedziemy mieli ) :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu topicu http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=40078

Pisze zeby nikt wiecej czytajacy ten topic nie zrobil takiej wtopy jak Pigmej

CS JEST TYLKO DO PROCESOROW AMD!!!

 

Zanim wyglosisz na drugi raz takie herezje, poczytaj prosze, szkoda zebytak sie lamic na wlasna prosbe. :?

Shimmy sa i na Intele i na AMDki, i twoja gadka tego nie zmieni.

Dopiero pare dni temu zapodawalem fotli shimmow wszelakich 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co pisze producent na takim CS'ie. Jemu nie wierzysz?

 

Nie mozna kupic specjalnych modeli na P3?

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=506428#506428

 

Nie nie można (kiedyś było pare sztuk w disco tech'u i gdzieś jeszcze ale sie nie załapałem przez ostatnie kilka miesiecy zerszta szukalem bez skutku )

 

Co pisze producent na opakowaniu od shima :

 

Thermaltake

 

Caution!! Please remove the protective liner before instaled.

 

Na shimie jest jeszcze THIS SIDE UP - THERMALTAKE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...