Skocz do zawartości
weerden

Zestaw do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, złożyłem następujący zestaw i chciałbym się dowiedzieć czy to wszystko razem ze sobą będzie śmigało.

 

http://www.morele.net/inventory/info/tmYqwn/

 

Wybrałem ten procek bo nie będę kręcił tak że też nie biorę dodatkowego chłodzenia, wydaje mi się że na intelowym nie będzie się grzał, więc jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do tego zestawu proszę śmiało pisać i ewentualnie zasugerować inny podzespół.

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chcesz podkręcać, to wg. mnie zestaw nawet spoko, jedynie to ten napęd bym wymienił na LG (Złe doświadczenia z samsungiem jak mi płyty w mielonkę przerabiał.) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz zamienię, a co do płyty głównej to wziąłem ją z polecanych, kompletnie się na tym nie znam, dlatego też piszę tutaj do was ;)

Ogólnie to potrzebuje ATX i 4 sloty na ramy, bo w przyszłości będę dokupował więcej, a i ram będzie w 2 kościach po 4, ta kość wsadziłem tak orientacyjnie tylko.

Edytowane przez weerden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostanę przy tym zestawie, jedyne co wymienię to ten zasilacz na Thermaltake 530W, a ramy to jednak wezmę Cruciala Ballistix Tactical CL8 (2x4096) w sklepie w którym będę kupował różnica jest 10zł pomiędzy 1x8 a 2x4.

 

Dzięki serdeczne i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...