Skocz do zawartości
Lightman

Dobór obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ostatnio uzyskałem tu doskonałe rady, więc ponownie zwracam się do was z prośbą o pomoc.

 

aktualnie korzystam z obudowy SilentiumPC Brutus 410 Pure Black BT-410, jednak ze względu na to, że moja płyta główna posiada tylko jedno wejście PCI-E, nie jestem w stanie podpiąć kabla HDMI do wejścia karty graficznej, gdyż przeszkadza w tym wentylator w obudowie.
s4onbd.jpg

Ponieważ w najbliższym czasie planuję kilka zmian w podzespołach, chciałbym wybrać nowej obudowy tak, by konflikt ten się nie powtórzył. Czy jest w ogóle możliwe takie połączenie?

 

Płyta główna: Asrock B75M-DGS Intel B75 LGA1155

Planowana karta graficzna: Karta graficzna MSI GTX 970 GAMING 4096 MB DDR5 - (GTX 970 GAMING 4G)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Nemayu

Nie wystarczy czasem poluzować śrubek od karty graficznej, trochę ją opuścić i przykręcić z powrotem? Mam M40 i u mnie wygląda to podobnie, ale kable wpinam bez problemu. Ewentualnie obniżyć trochę płytę główną? Zawsze można też trochę przytrzeć obudowę pilnikiem albo dociąć.

 

Przeszkadza nie wentylator, a blacha-tak żeby być dokładnym, wentylator jest stanowczo wyżej.

Edytowane przez Nemayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...