Skocz do zawartości
Kseno

Która z kart jest lepsza EVGA GeForce GTX 970 FTW ACX 2.0 czy Gigabyte g1 970

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw w mojej ocenie ok. Jak chcesz możesz zaoszczędzić na paście termo przewodzącej (w zestawie z chłodzeniem grandis jest pasta pactum pt1 -chyba tak to się nazywa), no i bezwzględnie skorzystaj z promocji dla użytkowników Purpc, na złożenie zestawu za 1zł, więcej informacji http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_kwiecien_2015?page=0,0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakup nowego komputera już tuż, tuż i pozostał ostatni dylemat dotyczący wyboru karty graficznej. Obie są w prawie identycznej cenie, wydajność podobna. Którą z nich polecacie wybrać i dlaczego ? Słyszałem ,że w  Evga jest jakaś dłuższa gwarancja, potrafi ktoś coś powiedzieć na ten temat ? Z góry dziekuje, Kseno

Pierwsza

Druga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z Evgą jest taka że jeśli zarejestrujesz produkt na ich stronie to przedłużą ci gwarancje (podobno). Moim zdaniem powinienś wybrać taką która lepiej będzie ci siedziała w obudowie. Ewentualnie sprawdź która z kart jest cichsza :P

 

EDIT: Z tego co teraz sprawdziłem EVGA jest trochę głośniejsza pod obciążeniem więc teraz wybór należy do ciebie :^)

Edytowane przez ważniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na jaka najdłuższej gwarancji to brałbym EVGA. Ale MSI ma cichsze chłodzenie i do tego te EVGA trafiają się częściej z piszczącymi cewkami, ale to też nie jest reguła.   Skoro cisza to nie priorytet to możesz śmiało brać EVGA. Chociaż ja bym wział MSI. 3 lata to i tak sporo, a po 2 latach możesz sprzedać z roczną gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złe nie jest, ale ja osobiście nie ufam już tej firmie przynajmniej na razie. Osobiście się na niej przejechałem 2 razy. Cóż może inni mieli więcej szczęścia. Z pewnością mają wydajne chłodzenia, ale z ciszą to już sprawa ustawień by było półpasywnie. Jest na to sposób niby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to całe półpasywne chłodzenie moim zdaniem wcale takie dobre nie jest. sekcja zasilania karty grzeje się jak głupia w idle. przy stałym obiegu powietrza karta jest przynajmniej chłodna. może i trochę szumi nawet na 1100rpm ale i tak więcej hałasu robią dyski twarde. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...