Skocz do zawartości
merlin88

Czy stare kable pszeszkadzaja w podkrecaniu ....... ???

Rekomendowane odpowiedzi

Mam procesor celeron 400 i kiedy chce zmienic fsb na 100 komputer sie nie wlacza i mam pytanie czy jest mozliwe zeby dzialo sie tak przez kable ktore moga byc za malo zylowe , czy kable maja jakis wplyw w podkrecaniu :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tasmach ATA nie one nie przeszkadzają w kręceniu kompa, ale podobno na okrągłych to można proco o pnad 100% podciągnąć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ma do h.u.j.a jasnego taśma z dysku do podkrecania :lol: .Poprostu Celereon juz nie wytrzyma fsb 100 biorac pod uwage ze chodzi na 66 i odrazu go na twardo dałes na 100 to ja chiny nie pojdzie .Powiedz jaka masz płyte ,wentyl i temp..A jak chcesz zeby wstał to podnies mu napiecie ,a i uwarzja na pci bo przy powyrzej 40 juz jest niebezoiecznie dla kart i dyskow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tasmach ATA nie one nie przeszkadzają w kręceniu kompa, ale podobno na okrągłych to można proco o pnad 100% podciągnąć :lol:

okraglymi kablami latwiej kogos udusic ;) poza tym stare czy nowe roznicy brak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maybach alr ty lama jesteś :lol: na okągłuch taśmach się lepiej kręci a jak na okrągle i dotego fluorescencyjne to jak do kompa dasz lape UV to 150% wycisniesz z proca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kable nie mają nic do tego :wink: 

najlepsza wersja 400 poszła na 533a 433 na 600 :D

fsb 100 to jest 600mhz a te 400 wytżymują tylko 533    :x

Hie Hie Hie ... a skąd ty masz takie informacje?!?

Mialem dawno temu balerona 366 który bez podnoszenia napiecia kręcil sie na 550 (i do tego buda zamknięta ) a jak mu vcore'a podnioslem to poleciał prawie na 600.

Sęk w tym zeby miec dobra mobo (ja miałem abita bx6 rev.2.0).

a tak poza tym.... jesli chodzi o te kable... jak sama nazwa wskazuje O_KRĄG_ŁE kable KRĘCĄ sie lepiej hieheihie hie hie :D :D :) :D :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...