Skocz do zawartości
Elemenar

Benq XL2430T, BENQ XL2411Z lub coś innego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam monitora który sprosta moje wymagania, a mianowicie chcę grać w gry obecnie SC2, W3, GTAV... później czas pokarze nowinki które mnie zaciekawią. Dodam jeszcze że to będzie mój drugi monitor (główny) do gier, a plulpit i oglądanie filmów jednocześnie na innym (samsung SyncMaster S22B150 (może kiedyś wymienię na coś lepszego)

 

Prawdopodobnie przez pewien czas będę grał na tym monitorze w gry konsolowe, do czasu aż nie kupię TV.

 

Moja specyfikacja to karta 970 i procek i7 4790 więc spróbował bym coś wykrzesać więcej niż 60hz

 

Czytałem trochę postów na forum i rzuciły mi się w oczy: Benq XL2430T i BENQ XL2411Z, nie mam jakiegoś przekonania do della i nec ale chętnie przyjmę propozycję innych możliwości z małym ghostem, imputem i najlepiej bez prześwitów

 

PS: nie lubię jak monitor mi zbyt jasno świeci (razi mnie po oczach i męczy wzrok), często (70-80%) czasu spędzam przy nim w zasłoniętym pomieszczeniu lub w nocy przy zapalonym świetle

 

Cena maksymalna to max 2tys., ale z miłą chęcią przeczytam coś z mniejszymi kosztami do 1tys. złotych.

 

Dziękuję wszystkim za dobre rady i pozdrawiam :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na wstępie chciałbym się serdecznie ze wszystkimi przywitać. Przeglądając to forum natknąłem się na temat, który chciałem sam założyć. Dopisuję się do kolegi Elemenar szukam monitora dla siebie... Założenie to głównie gry, przeglądanie internetu, czasami film. Specyfikacja komputera procek i7 4790k grafa gtx 980 pamięci hyperx savage 2x 8 GB.

Sam wyszukałem kilka modeli tylko nie wiem który będzie najlepszym wyborem:

BenQ XL2430T
BenQ XL2411Z
Asus VG248QE
AOC g2460Pqu

Tak nawiasem mówiąc jaka jest różnica między tymi BenQ?

Z poważaniem rudziutki1987 i z góry dziękuję za udzieloną pomoc pozdrawiam

Edytowane przez rudziutki1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem benq xl240T na tą chwilę fajny.... pierwsze minuty zaliczam i może dodam coś po prau dniach grania, oglądania filmów itp (oba monitory są podłączone i różnice są diametralne :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor moim zdaniem jest bardzo dobry, nie widzę lagów, ghostingu, a kolory są bardziej wyraziste niż mój stary monitor... aż sam się zdziwiłem że ikonka firefoxa ma kolor ciepły, a nie jak na moim starym zimny pomarańcz zbliżony do żółci :D

 

PS: ma bardzo intuicyjne sterowanie po ustawieniach i polskie menu po zmianie języka :)

Edytowane przez Elemenar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...