Skocz do zawartości
abrakader225

Budżetowe ulepszenie stanowiska streamera

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Niedługo wracam do streamowania na twitch. Wreszcie internet będzie szybszy, więc problemy z uploadem znikną.
Moje stanowisko jednakże jest trochę mało profesjonalne i wypadałoby je pozmieniać. Na ten moment mam:

PC:

CPU : i5-3350P @3.1Ghz

MOBO: MSI B75A-G43
GPU: MSI Radeon R9 270 Gaming 2 GB DDR5
RAM: 4 GB GoodRAM 1333Mhz DDR3
PSU: SilentiumPC Deus G1 500W 80Plus Bronze
Case: SilentiumPC Brutus M23 Pure Black
Monitors: BenQ GW2255, LG Flatron L192WS
Accessories:
Mouse: Roccat Savu
Mousepad: A4Tech x7 Gaming 500MP (43x40cm)
Keyboard: 5$ Labtec
Headphones: Creative HS-450 
Microphone: Standing Logitech "USB Desktop Microphone"

 

 

Do tego dość małe biurko, które wymaga wymiany i fotel, który też wypadałoby odświeżyć. Tutaj moje pytanie. Jakie biurka i fotele polecilibyście za niskie pieniądze? Coś co zapewni komfort pracy przez kilka godzin pod rząd osobie dość dużej, bo 187 wzrostu przy sprzęcie biurowym zazwyczaj oznacza "za wysoki" :P

Co do samego PC myślałem, żeby obviously dodać 4GB RAM oraz zmienić proca. Może i7 2600K lub 3770K z coolerem jakimś?

Finalnie akcesoria. Słuchawki zapewne zamienię na SuperLux HD681 Evo II. Klawiaturę jeszcze nie mam pojęcia. Marzy mi się mechaniczna na Black switches ale ceny już skutecznie rozwiewają te marzenia :P Czekam na wasze sugestie. Sam nie mam pojęcia co dobrać, żeby nie przepłacić za dużo :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...