Skocz do zawartości
Jupiterse

Monitor do filmów, seriali i prostych gier 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Szukam monitora, mam taki sprzęt:

 

Płyta główna: Płyta główna MSI A88XM-E35, A88X, FM2+, DualDDR3-1866, SATA3, RAID, M-ATX (A88XM-E35)

Procesor: Procesor AMD APU A10-5800K, socket FM2, Quad-Core 3.8 GHz, L2 Cache 4MB, 100W, BOX (AD580KWOHJBOX)

Karta graficzna: Brak

Pamięć RAM: Pamięć GoodRam DDR3 PLAY 4096MB PC1866 BLUE CL9 (GYB1866D364L9A/4G)

Dysk twardy: Dysk SSD Silicon Power SLIM S60 60 GB 2,5" SATA 3 550/500 MB/s 7mm (SP060GBSS3S60S25)

Zasilacz: Zasilacz Thermaltake Litepower Black 400W LT-BULK (W0419NE)

 

 

Tu moje pytanie czy będe w stanie w pełni wykorzystać potencjał 24 calowego monitora a nawet 27 calowego?

Szczerze powiem, że zależy mi na tym aby monitor w tej cenie był jak największy lecz jeżeli nie da się kupić nic sensownego za 800 zł 27 calowego to się obejdzie i bez wielkiego monitora.

 

Aktualnie posiadam monitor, który nie spełnia kompletnie moich oczekiwań ma ponad 5 lat. Gdy ekran jest szary lub czarny widzę poziome smugi i po godzinie patrzenia bolą mnie oczy.

 

Na komputerze głównie będę oglądał seriale plus godzina gry dziennie.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...