Skocz do zawartości
Dudek89

Komputer do 3000zł - Przykładowy zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

4oh9un.jpg

Cześć, mój kolega poszukuje komputera, uradził taki zestaw (nie ma tutaj konta, dlatego piszę w jego imieniu). 

Zastanawia się czy Zasilacz będzie wystarczający do tego zestawu?
Jednak najważniejsze pytanie to to o kartę graficzną - kogo nie zapyta każdy mu mówi coś innego, jedni, że R9 280X, inni, że GTX 960 4GB, a jeszcze inni właśnie GTX 770. Chciałbym was w jego imieniu zapytać o ten zestaw, co zmienić, co poprawić. Dopłata do GTX 970 z tego co wiem nie wchodzi w grę. Kwestia kart używanych CHYBA też nie. 

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak zasilacz spokojnie starczy, ja nawet zaproponuje taki: http://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-smart-se-modular-530w-sps-530mpcbeu-549804/

Modularny, i tańszy i tez dobry.

 

Przechodząc Dalej uporządkujmy, trochę o co chodzi z kartami dla zrozumienia.

 

R9 280X i GTX 770 to dwie karty o podobnej wydajności i w podobnej cenie. 

GTX 960 to karta o słabszej wydajności w porównaniu do GTX 770 czy R9 280X wiec myślę ze nie za bardzo jest sens patrzeć na nią.

 

Zadam jeszcze pytanie czy w grę wchodzi w ogóle jakaś dopłata ? 

Jeżeli tak to zaproponuje taka grafikę: http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-r9-290-4096mb-ddr5-512-d-h-pci-e-gaming-4g-r9-290-gaming-4g-621447/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...