Skocz do zawartości
mariuh

Niskobudżetowa grafika...tylko co?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle rozpętała się walka między fanami Ati i NV.Grafa jaką chce nie musi wymiatać,a ma się mieścić w kwocie jaką wymieniłem.Może i R9000 jest lepszy,nie wątpie w to,ale za to FX5200 uruchamia wszystko.Chętnie bym kupił produkt Ati,ale tak jak w wielu postach czytałem,powyżej 9500,a to jak wiadomo kosztuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźmiesz co zechcesz...

Radeon troszkę wydajniejszy - delikatne problemy

NVidia mniej wydajna - brak problemów

Jeśli jesteś w miare zaawansowanym użytkownikiem, możesz sobie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> ATI i zmienić BIOS, jeśłi nie potrafisz tego robić (boisz się tego) daj sobie spokój z 9100 i weź FX-a.

Nie jestem fanem NVidii i jak bym miał kase to brał bym napewno karte z ATI, ale niestety w tej półce cenowej ATI zawodzi... Co nie zminia faktu, że jest to lepsza karta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiete słowa. Jesli ktos nie boi sie grzebania (CZASAMI) w systemie niech bierze ATI (Radeon 9100) a zyska duzo na wydajnosci. Jesli ktos woli spokój i stare rozwiazania niech bierze nVidię (GF3). Tez nie mam kasy i długo zbierałem na obecnego kompa. Od kilku dni mam Sapphire Atlantis 9100 64 MB i jestem bardzo zadowolony. Poprzednio miałem GF2Ti i teraz czuje naprawde dopał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz brac FX'a to raczej od 5600 w gore,Fx5200 jest koncertowo wykastrowany :? .Alternatywa dla 5200 jest dobry,markowy 9100 (herkules,szafir) napewno bedzie wydajniej i tez bezproblemowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Alternatywa dla 5200 jest dobry,markowy 9100 (herkules,szafir) napewno bedzie wydajniej i tez bezproblemowo

8O

My cały czas o problemach, już żeśmy się prawie zrozumieli a tu nagle taki post :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz brac FX'a to raczej od 5600 w gore,Fx5200 jest koncertowo wykastrowany :? .Alternatywa dla 5200 jest dobry,markowy 9100 (herkules,szafir) napewno bedzie wydajniej i tez bezproblemowo

mialem herca przez miesiac i wcale taki bezproblemowy to on nie jest 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz brac FX'a to raczej od 5600 w gore,Fx5200 jest koncertowo wykastrowany :? .Alternatywa dla 5200 jest dobry,markowy 9100 (herkules,szafir) napewno bedzie wydajniej i tez bezproblemowo

mialem herca przez miesiac i wcale taki bezproblemowy to on nie jest 8)

ja mialem w lapkach dwa herce i jeden sypal paskami w samej tylko windzie,a drugi chodzil naprawde bezproblemowo.Kumpel ma szafira i wszystko jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe.Zawsze się taki trafi :) A jeśli chodzi o kupowanie FX 5200 to tylko on teraz mi pasi cenowo.Za 2 miechy pewnie i 5600 stanieje do jakiegoś poziomu,ale tyle czekać to nie będe.Musze kupić teraz (max na początku sierpnia,ale do tego czasu ceny aż tak nie zejdą :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórze jeszcze raz - zrobisz jak zechcesz, ja dziś najprawdopodobniej dostane FX-a 5200 od Winfasta, to się nim pobawie. Po cichu licze na to, że uda mi się przekroczyć 10,000 w 3dmarku (kumpel ma 9700 na słabszym procku) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórze jeszcze raz - zrobisz jak zechcesz, ja dziś najprawdopodobniej dostane FX-a 5200 od Winfasta, to się nim pobawie. Po cichu licze na to, że uda mi się przekroczyć 10,000 w 3dmarku (kumpel ma 9700 na słabszym procku)  :lol:

no i wlasnie dlatego nie watro kupowac Fx'a 5200 ,Na Xp2600+ i R9100 np.od szafira (350zl) bez najmniejszego problemu mozna osiagnac 10,000-11,000 w trzydesmarku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra,niewazne - inne sprawa jest taka ze na dzisiejszy dzien zarowno R9100 jak i Fx5200 to sa slabe karty i napewno nie jest to wydatek na dluzszy czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie porobiło- ludzie kupują karty by nie grac, nie pracować, nie modować, nie kręcić, ale żeby liczyć punkty w 3D Marku.....ARRRGHHHHHHHH!!!!!! :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral Gf3Ti200 - FX 5200 jest za bardzo wykastrowany.

W testach Gf3Ti200 wypada lepiej - IMO nie ma sensu sie zastanawiac. Jesli obawiasz sie ATRi to Gf3Ti200 bedzie najlepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra,niewazne - inne sprawa jest taka ze na dzisiejszy dzien zarowno R9100 jak i Fx5200 to sa slabe karty i napewno nie jest to wydatek na dluzszy czas

I to jest mądre !

Właśnie tak!

Nie kupuje FX-a licząc na niesamowitą wydajność we wszystkich grach przez następny rok. Wiadoma sprawa, że trzeba się liczyć z tym, że za 3-4 miesiące trzeba tą kartę sprzedać i zmienić na coś mocniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra,niewazne - inne sprawa jest taka ze na dzisiejszy dzien zarowno R9100 jak i Fx5200 to sa slabe karty i napewno nie jest to wydatek na dluzszy czas

I to jest mądre !

Właśnie tak!

Nie kupuje FX-a licząc na niesamowitą wydajność we wszystkich grach przez następny rok. Wiadoma sprawa, że trzeba się liczyć z tym, że za 3-4 miesiące trzeba tą kartę sprzedać i zmienić na coś mocniejszego.

LOL :lol: :lol: Nie ma jak przyszłościowe i to jeszcze z supportem Direct 9.0 karty Geforce FX :lol: :lol:

 

PS- Radeon 8500 jest u mnie w podpisie od ponad roku- i żeby było ciekawie- mam słabszy model niz poprzednio, nawet 1 był mocniejszy, ale wydajność teraz jest zdecydowanie ..wyższa ( za róznicę w cenie 200 zł ( sprzedałem za każdym razem po 600 zł- czyli za tyle ile kupiłem wymieniając na leprzy model, ostatnim razem na słabszy) wymieniłem SD-Ramy na DD-Ramy :twisted: )- i w sumie na karcie nic nie straciłem ( moze nawet zyskałem LOL- odpis od podatku :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ze sie tak wcinam ale nie bardzo chce zakladac nowey post chcialme was zapytac czy radek 9100 bedzie dziala na plytach z chipsetem i865P lub i875P bo slyszalem ze sa jakies konflikty czy zle slyszalem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Slayer masz na klacie napisane - I LOVE ATI

BIG LOL

Ja w przeciwieństwie do ciebie potrafie przyznać, że ATI to dobra firma, robiąca dobre karty, ale czemu mam besztać karty NVIDIA jak widze, że sobie "radzą".

Wali mnie z góry na dół ten support dx9.0 i inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły. Czy 10000 w 3dmarku to zły wynik jak za karte za 350zł ? Wydaje mi się, że nie. Najgorsze jest to, że jest mnóstwo takich userów jak ty, którzy nie wiadomo czego spodziewali się po FX-ie, mieli nadzieje, że to będzie COŚ, a wyszła całkiem przeciętna karta, z przeciętnymi osiągami...

Jak to się mówi - nadzieja matką głupich, ale każdą matkę trzeba kochać...

Jak powiedziałem wcześniej ATI robi dobre karty, ale w tej półce cenowej dali [gluteus maximus] - R9100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Slayer masz na klacie napisane - I LOVE ATI 

BIG LOL

Ja w przeciwieństwie do ciebie potrafie przyznać, że ATI to dobra firma, robiąca dobre karty, ale czemu mam besztać karty NVIDIA jak widze, że sobie "radzą". 

Wali mnie z góry na dół ten support dx9.0 i inne <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ły. Czy 10000 w 3dmarku to zły wynik jak za karte za 350zł ? Wydaje mi się, że nie. Najgorsze jest to, że jest mnóstwo takich userów jak ty, którzy nie wiadomo czego spodziewali się po FX-ie, mieli nadzieje, że to będzie COŚ, a wyszła całkiem przeciętna karta, z przeciętnymi osiągami... 

Jak to się mówi - nadzieja matką głupich, ale każdą matkę trzeba kochać...

Jak powiedziałem wcześniej ATI robi dobre karty, ale w tej półce cenowej dali <font color="#FF0000">[ciach!]</font> - R9100.

I właśnie dlatego dla takich jak ty Kucyk skierowany jest ten FX :lol: Dla tych, co mają za dziewczynę 3D Marka LOL :lol: Tylko ja nie mam pojęcia, w jaki sposób otrzymasz te 10 tys. :P MOże ci podesłać 3D Analyze? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do dziewczyn to przedstaw twoją... 3dmark ci nie pasi, w ut2003 nie zrobisz testów bo jak powiedziałeś wcześniej - nie lubisz tej gry. Co to <span style="color:red;">[ciach!]</span>a za uzasadnienia są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do dziewczyn to przedstaw twoją... 3dmark ci nie pasi, w ut2003 nie zrobisz testów bo jak powiedziałeś wcześniej - nie lubisz tej gry. Co to <font color="#FF0000">[ciach!]</font> za uzasadnienia są...

NIe chce mi się marnować miejsca na te programy :) Jak nie gram, nie używam, to po co mi one? :lol:

 

PS- same testy są często nieobiektywne- różna konfiguracja sprzetowo- programowa ( u mnie wszytko jest pod jakość ustawione) dają się we znaki wynikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja nie moge FX 5200 jest wykastrowany tak??? a GF 3 ti 200 ma to wszystko co FX tak??? dziwne :x karta bardziej zacofana a ma być lepsza od wykastrowanej która obsługuje DX 9 >>LOL<< macie tu ORB

http://service.futuremark.com/compare?2k1=6730373 na procu roche ponad 1800Mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka ale gadanie ze obsługa DX 9.0 w FX to wypas zaleta to z lekka pomyłka. Po jakiego mi taka obsługa i marna wydajność??? Wole porządne DX 8.1 w wydaniu ATI Radeon 9100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka ale gadanie ze obsługa DX 9.0 w FX to wypas zaleta to z lekka pomyłka. Po jakiego mi taka obsługa i marna wydajność??? Wole porządne DX 8.1 w wydaniu ATI Radeon 9100.

dokladnie.Zakup Fx'a warto brac pod uwage dopiero od modelu 5600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie reklama wychwalająca FX5200 mowiąca ze jest compatible z DX9.0 to jak wychwalanie ze Polonez "przyjmie" laczki 255 i bedzie na nich jezdził. Tylko co to za jazda???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...