Skocz do zawartości
Zeberson

Płyta dla intela g3258

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Pytalem się już was o zdanie w sprawie zamiany tx6300 na g3258 i mi idradziliscie, niestety decyzja podjęła się sama i trzeba zmienić platformę.

Kupuje g3258 i trzeba płytkę pod niego.

Czy MSI h81m za niecałe 200 płn wystarczy czy np lądować w b85 od gigabyte za 300 pln ?

Chciałbym go oczywiście pod kręcić na około 4.5 może 4.8.

A może odpuścić tego g3258 i polecieć w 2500k oraz taka płytkę??

http://allegro.pl/msi-z77a-s01-ddr3-sata6gb-usb3-oc-fv-crossfirex-i4905990882.html

Dzięki i czekam na sugestie.

 

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Zeberson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim posprawdzaj na których h81, b85 masz pewność OC.

 

Gigabyte B85M-D3H, Gigabyte GA-H81M-H, MSI H81M-P33, ASROCK H81M, MSI B85-G43

 

Jak możesz to kup:

http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z97-g43-intel-z97-4xddr3-vga-gblan-atx-z97-g43-640728/

 

Rozumiem, że ten procek to przejściowy? Jak nie to nie ma sensu iść w Z97.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy biorąc ten zestaw uzywke, przed OC wstawic go do kompa na ustawienia domyślne i primem 95 protestować czy stabilny? Słyszałem. Że czasem te proce trochę zaniechane mogą być...

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesory generalnie są niezniszczalne, jeśli kupisz sprawny powinien chodzić bez problemu. Możesz go wyczyścić, pasta, dobry wentylator na niego typu HR 2 Macho Rev A lub B i będzie burza. Kręcić go nie musisz na maxa te 4.0-4.2 GHz wystarczy, acz zazwyczaj spokojnie robią 4,5GHz.

 

Na pewno będzie znacznie wydajniejszy nic ten Pentiumek no i 4 rdzenie, a więc każda gra będzie na nim porządnie działać. Oczywiście do wydajności będzie też potrzebne odpowiednie GPU w zależności od gry, ale tak, zakup 2500K to dobry zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...