Skocz do zawartości
turkuć

procki z allegro do krecenia, ktory sprzedawca?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u arkadiuszanowaka kupiłem wiekszosc z tego co ponizej, oprocz tego kilka prockow dla znajomych i wszystko jest ok - gostek konkretny. 2400MHz wyciagniesz pewnie z kazdego z nich, ale wszystko i tak zalezy od szczescia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u arkadiuszanowaka kupiłem wiekszosc z tego co ponizej, oprocz tego kilka prockow dla znajomych i wszystko jest ok - gostek konkretny. 2400MHz wyciagniesz pewnie z kazdego z nich, ale wszystko i tak zalezy od szczescia.

Czy po to kupuje się selekcjonowane proce żeby liczyć na szczęście ??

Dla mnie gościu który sprzedaje selekcjonowane super proce i testuje je na ustawieniu 11x200 to lipa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u arkadiuszanowaka kupiłem wiekszosc z tego co ponizej, oprocz tego kilka prockow dla znajomych i wszystko jest ok - gostek konkretny. 2400MHz wyciagniesz pewnie z kazdego z nich, ale wszystko i tak zalezy od szczescia.

Czy po to kupuje się selekcjonowane proce żeby liczyć na szczęście ??

Dla mnie gościu który sprzedaje selekcjonowane super proce i testuje je na ustawieniu 11x200 to lipa ...

Czytałem niedawno o procku - JIUHB 1700+ DLT3C 0310 batch 0022 - i niby powinien się super kręcić... ale jednak tak nie było :/ Max to na 1.5V 2200MHz, a na wyzszym napieciu gora 2300MHz - a sprzet byl bajeczny. Cóż - jednak dużo od szczęscia zalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem od niejakiego beniasa00 procka z podpisu i smigal juz 11x200 ale zwis poniewaz zasilak taka jak na dole :lol: :lol: :lol: a tera full stable 10x200 1,5V (1h prime dluzej sie mi nie chcialo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno ale powiem swoje zdanie o trzech dostawcach -SUPER SPRZEDAWCACH

Arkadiusz Nowak czyli firma ARMAX-towar nie zgadzał się z opisem a na zwrot gotówki czekalem półtora miesiaca!!! wiekszość dzików to lipa

benias00 -w porządku

krostry - NAjlepszy

I ZDECYDOWANIE POLECAM krostry

Zresztą poczytajcie komentarze wszystkich trzech na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...