Skocz do zawartości
Pablo Hudinii

Mała Cicha szybka klawiatura dla gracza

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy potrzebuje waszej pomocy, od jakiegoś czasu poszukuje dobrej małej klawiatury bez klawiszy numerycznych. Dobrze, żeby była to klawiatura dla gracza i jej zaletą ma być cicha praca i szybki czas reaki w grach. 
Do tej pory miałem mechaniczną cm storm quickfire jej głośna praca bardzo przeszkadzała domownikom, od paru miesięcy posiadam CM Storm NovaTouch TKL -chybryde niby miała być taka ciacha a różnicy dużej nie odczułem po przejściu z quickfira dalej klawisze mocno stukają. Cena nie gra roli klawiatura ma być mała, cicha, dobra do grania w szybkie strzelanki.
Pod uwagę jak narazie biorę tylko:  Roccat Arvo nic innego o tych wymiarach nie znalazłem
http://www.purepc.pl/klawiatury_i_myszki/wielki_test_klawiatur_dla_graczy_porownanie_20_modeli?page=0,34

Z góry pięknie dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam tą klawiaturę od około 4 lat i polecam :)

Jak większość membranowych klawiatur jest cicha :) 

Uważaj tylko na rewizje wydania - moja pierwsza nie zapamiętuje macr na tych małych klawiszach pod sapcją. Nowsze mają ten problem rozwiązany. Swojego czasu w empiku były właśnie te pierwsze rewizje przecenione o jakieś 30%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...