Skocz do zawartości
Drakonne

Zestaw [5000zł] do gier, programowania czasami obróbka grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

generalne założenia zestawu to używanie jako narzędzia do programowania plus granie w nowe tytuły w jakości 1080p i raczej wysokich detalach. Studia też czasem będą wymagały projektów zw. z grafiką 3d więc wypadałoby żeby komp się przy tym nie zadławił :)

Złożyłem taki zestaw: http://www.morele.net/inventory/info/QNBGX1/

Pierwsze pytanie brzmi oczywiście czy ma on ręce i nogi i czy wszystko mi się w środku zmieści, czy jest sens kupować tę najbardziej wypasioną wersję GTX 970 Zotaca tutaj głównie pytam o różnicę FPS. I jak z pamięciami RAM, czy pamięci 3000MHz mają realną przewagę nad pamięciami np. 2400MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie. SSD weź np. Crucial BX100 jeśli tańsze albo Transcenda SSD370. Tej A-Dacie nie ufam. Druga sprawa to obudowa. Weź coś tańszego np. Anteca P100. A to po to by wziąć lepszy zasilacz od tego Vero. Lepszym zasilaczem będzie XFX Core 550W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie. SSD weź np. Crucial BX100 jeśli tańsze albo Transcenda SSD370. Tej A-Dacie nie ufam. Druga sprawa to obudowa. Weź coś tańszego np. Anteca P100. A to po to by wziąć lepszy zasilacz od tego Vero. Lepszym zasilaczem będzie XFX Core 550W

Okej, a jak sprawa z kartą graficzną i pamięciami? I co jest złego w tym zasilaczu i w ssd od A-Data, akurat to wybierałem na podstawie zestawów od PurePC

Edytowane przez Drakonne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vero to Vero, niezbyt przyjazny zasilacz, nie brałbym. SSD od A-Data nie wydają mi się najlepszym wyborem przy takiej konkurencji. Co do pamięci, powinien być przyrost wydajności, nie wiem jak duży (nie widziałem odpowiednich testów), jednakże 2400 MHz powinno starczyć spokojnie i nie trzeba dopłacać do 3000 MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...