Skocz do zawartości
ara

Wentyl 8cm z przodu obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

filtr z pończochy ... dobre :idea: może sam tak zrobię.

ka bym wyciął jakośna chama dziursko 8 na 8 cm w budzie bo wiatrak będzie ci hałąsował a dmuchać niezbyt będzie.

ja tak miałem w mojej budzie : z tyłu miejsce na wiatrak 8x8cm ale tylko dziurki były i większość powietrza wracała bo nie mogła być przepompowana przez takie małe otworki. i wywaliłem dziurę na wentyl, dostawiłem na zewnątrz grill od titana i spox. teraz dmucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie - mozecie nabyc do pily recznej (do metalu) wolframowy brzeszczocik (taki gruby chropowaty drut). idzie jak w maslo ... potem troszke szlifowania na koniec i jest slicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

Dla tych co maja poszarpane otwory na wentyl( wycinali nozyczkami do metalu lub kombinerkami) Ja zrobilem uszczelke z tej gumki od wieszka na ubrania( jest nia pokryty drut) przeciłem ja wzdłuz elegancko nałozyłem na nierówny brzeg przykręciłem gril i wyglada ja oryginalnie ( nie ma cyfraka bo bym zapodał zdjecie) ale efekt jest spoko polecam i zero kosztów.

 

pozdro :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dorwałem sie do swojego codegena i wyciołem 4 otwory 2 na górze w metalu wiertarką wyszło nawet nawet i w plastiku na dole wyszło super ciołem wiertarką z nożykiem do wycinania kafelek ale szkoda mi rżnąć mojego noweg chiefteca bo jak da niego to efekt słaby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj chieftec wytrzymal w stanie nienaruszonym chyba cos kolo 5 dni. Teraz ma wywalone wszystkie pseudo-grille, z produ w blasze jest wyciety sporawy kwadracik + dodatkowe otworki na mocowanie kabli.

Pomyslec, ze jeszcze top czekaja 3 otwory 115mm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...