Skocz do zawartości
weerden

Temat do zamknięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja.

Lepszy procesor.

Większy SSD. Twój wybór jest bardzo dobry  choć myślę, że dzisiaj minimum to 250-256GB . Napędu Asusa nie polecam-posiadam taki i jest głośny (rzęzi niemiłosiernie). Obudowa inna, ale to kwestia gustu. Twoja także jest ok. Zasilacz z dobrą elektroniką, tańszy a równie dobry.  XFX, który wybrałeś także posiadam i właściwie podczas pracy tylko jego słychać-do cichych nie należy.

 

zestaw

 

 

PS. w X kom wychodzi taniej o kilkadziesiąt zł

zestaw x kom

 

 
Edytowane przez Dart9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dart za poświęcenie czasu ;) zestaw prezentuje się dobrze, ale jednak parę rzeczy bym zmienił. Płytę gł jednak wolałbym ATX, dysku SSD nie potrzebuje większego niż 128 ponieważ nie planuje instalowania niczego innego niż windowsa na nim no i procesor owszem lepszy, ale w testach nie wychodził jakoś bardziej na przód, a tutaj zawsze można zaoszczędzić parę zł i dokupić np dodatkowe chłodzenie na procesor, żeby wyciszyć zestaw.

 

Chciałbym jeszcze zobaczyć z parę propozycji od innych użytkowników, żebym miał większe pole manewru o ile będzie ktoś chciał się jeszcze dołożyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze nas oświeć na co ci pełny ATX? co ty tam niby bedziesz wsadzał

 

mówisz że nie grasz w nowe gry a ten gtx970 to po co? [jaka rozdziałka monitora?]

 

no i najlepsze skąpisz dołożyć do sensownego ssdeka 60zł?

 

a pozatym to już bym szedl w skajlaka

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrzebujesz wielu gniazd rozszerzeń to ATX jest zbędny.

SSD nie jest przeznaczony/zarezerwowany dla samego sys. operacyjnego ale i do często używanych programów-przydałby się większy.

 

I tak jak @tesel pisze powyżej w takiej kwocie nowszą platformę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do płyty bez komentarze, co do karty owszem nie gram na najnowsze gry, ale może za rok się to zmienić i wtedy będę mógł sobie wsadzić tą 960, rozdzielczość fullhd, po co mi duży ssd jak i tak nic poza windowsem tam nie będę instalował, ten plextor ma takie same jak nie lepsze osiągi jak ten crucial, skayleka nie ma w sklepach.

 

Jeśli moje myślenie jest błędne to proszę was o złożenie zestawu do 3800zł na najnowsze gry.

Edytowane przez weerden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za stwierdzenie że nie wiem... po prostu wole mieć wypełnione miejsce w środku a nie żeby mi świeciło pustką w połowie, a 50zł to nie pieniądz. Jedyny skaylake jaki wchodzi w grę w tych pieniądzach to i5 6500 do tego już trzeba dać ~350zł za płyte gł, a do tego to jeszcze ddr4 i już raczej się nie mieszczę w granicy funduszów.


Co by nie było gdzieś trzeba przyciąć żeby się zmieścić w tej kwocie.

 

uzsRP5j.jpg

 

Jak dla mnie to albo 4460+970+ssd albo skaylake+970 bez ssd lub hhd

Edytowane przez weerden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...