Skocz do zawartości
Wupe85

Karta Graficzna [ok 750zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

poszukuję karty najlepiej w okolicach 750zł ale mogę dołożyć 100 jeśli będzie się opłacało. Mój zestaw obecny przedstawia się tak:

 

Procesor: Intel Core i5-4590 3.3GHz LGA1150

Płyta: MSI B85-G43

Pamięć: Crucial Ballistix Tactical DDR3 - 1600 CL8 - 8GB

Grafika: Sapphire AMD HD 6850 1GB GDDR5 256bit

Dysk system: SSD Crucial MX100 128GB SATA3 2.5" 

Dysk dane: 2x Seagate Barracuda 1TB, 64MB cache (ST1000DM003)

Zasilacz: Thermaltake Smart SE Modular 530W

Obudowa: Antec 300

 

Karta głównie pod: GTA 5, Battlefield 4, SW Battlefront, Shadow of mordor, nowy NFS, ale oczywiście ma być jak najbardziej wydajna :) Karta będzie na chwilę obecną wyświetlać obraz w 1080p. Moje wstępne typy to:

 

1. R9 380

2. GTX960


 

kolejność NIE przypadkowa ;) zawsze miałem radeony i jakoś wbrew obiegowej opinii nie jestem przekonany do nV ale jeśli mnie przekonacie ;) A może warto w tych pieniądzach wybrać coś innego???

Edytowane przez Wupe85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo to napisac od razu lol. W takim razie wez tego radeona r9 380 jest wydajniejszy od gtx 960[po oc zapewne 960 bedzie lepsza od ciebie zalezy jesli bedzie OC to 960 jesli nie to 380] tylko bral bym z bardziej zaufanego sklepu[np morele lub x-kom] cena tej grafiki jest podejrzanie niska o 100zl niz w innych sklepach cos mi tu smierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo to napisac od razu lol. W takim razie wez tego radeona r9 380 jest wydajniejszy od gtx 960[po oc zapewne 960 bedzie lepsza od ciebie zalezy jesli bedzie OC to 960 jesli nie to 380] tylko bral bym z bardziej zaufanego sklepu[np morele lub x-kom] cena tej grafiki jest podejrzanie niska o 100zl niz w innych sklepach cos mi tu smierdzi.

Pewnie kupione o ruskich na paragon i przewiezione do PL :) myślisz, że więksi gracze tak nie robią ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu tego roku zakupiłem GTX 960 i sprzedałem za 700 zł po 4 msc użytkowania, i zakupiłem GTX 970, trochę za mało wydajny był dla mnie GTX 960, jednak w fuul HD grałem we wszystko w max detalach włącznie z Wiedźminem 3, zakupiłem większy monito wQHD i wtedy dopiero spadek klatek był odczówalny, radeon wydajniejszy, ale i GTX 960 był by zadowalający, teraz zostały wycofane wersje 2 GB i są tylko 4GB. jeśli jesteś fanem Radków, bierz go ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...