Skocz do zawartości
Lapeane

[4500PLN] Do gier, streamowanie na twitchu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym kupić kompa za około 4500PLN do streamowania w b.dobrej jakości. W zestaw ma wchodzić także nośnik DVD.

Z polecanych zestawów nic mnie nie interesuje, chyba że coś zmodyfikowanego. Potrzebuje i7 wersję odblokowaną - k do podkręcania. Generalnie najważniejszy jest mocny procesor + ewentualne chłodzenie do niego.

Proszę jeszcze o opcję z morele.net :)

 

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś jeszcze napisac co bedziesz streamował bo np do cs:go czy lola wystarczy i5 4460 a do lepszych gierek typu GTA V czy wiesiek i wszystkie nowsze tytuły spokojnie wystarcza i5 4690k+ do tego lepsza grafa niz jest w tym zestawie. i7 bardziej przeznaczył bym na renderwoanie filmów na YT lecz i5 4690k też daje sobie z tym radę. Jeśli bedziesz chciał bawic sie w YT to polecam jeszcze w pózniejszym czasie dokupic identyczny RAM do tego w zestawie znacząco przyspieszy to renderowanie.

 

Prosze Kolego: http://www.morele.net/inventory/info/MaoBz/jest 250zl wiecej niz twoj budzet i teraz pytanie do ciebie czy dasz rade go o tyle zwiekszyc dzieki temu grafika bedzie sporo wydajniejsza i odczujesz znaczny wzrost FPS jesli nie podmień grafike na taka [link nizej] oraz dysk SSD na pojemniejszy i wydajniejszy [link nizej].

 

Grafika w razie nizszego budzetu:http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-r9-380-4-gb-gddr5-256-bit-2xdvi-hdmi-dp-box-gv-r938wf2-4gd-771560/

 

SSD:http://www.morele.net/dysk-ssd-crucial-mx200-250gb-sata3-ct250mx200ssd1-712688/

 

 

Czy potrzebujesz ten PC natychmiast ponieważ za kilka tyg[nie określono kiedy ale max 2 miechy] wyjśc ma nowa karta graficzna R9 380X będzie wydajniejsza od R9 380 a zarazem taśsza od tej która jest w koszyku jeśli masz już kase to kupuj teraz jeśli zbierasz to poczekaj te kilkanaście dni dłużej a ci sie oplaci. Ale nabazgroliłem :) Jak coś zle napisalem to pisz to wytlumacze. Jeśli już masz pieniądze szkoda że nie zrobiłeś tematu w piątek byla przecena na tą i7 o 100zl to byśmy zmieścili ci tą R9 390 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę móc streamować wszystko, tj CS:GO / WoW / Overwatch ew najnowsze tytuły i wiem że z i7 k będzie to działało bez problemu (z podkręconym oczywiście).

SSD - może być 120gb, nie potrzebuje 250. 

Spoko zestaw, ale kurcze jakoś nie mam zaufania do radeonów. Może to jakiś stereotyp, ale jeszcze pamiętam radki hd 4850 (pewnie 5-6 lat temu), które nie najlepiej działały. Potem odnotowałem ich spadek na rynku, praktycznie cisza i ludzie polecali tylko nvidie. Teraz jest znowu boom na radeony, ale jakoś nie jestem przekonany. Nie lepiej jakąś 970 do tego? Hmm. A i apropo kasy to bym decydował się na zakup na dniach, tak mi się wydaje.

 

 

Tutaj dostałem jeden zestaw:

 

I7 4790k OEM 1479zl
Chłodzenie CPU silentPC Fortis 3 135zł
Karta graficzna asus strix gtx 970 1499zl
Napęd lg dvd-rw gh24nsc0 52zl
Płyta główna msi z97-43 419zl
Dysk HDD seagate 1tb 209zl
Dysk ssd crucial mx200 409zl
Obudowa silentumpc gladius m35 199zl
Pamięć ram hyperx fury 8gb ( 2x4gb) 1600mhz 189zl
Razem 4590zl

 

hmm?

Edytowane przez Lapeane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

970 nie da rady poniewaz budzet na to nie pozwala Radeony sa teraz wydajniejsze dlatego jest na nie boom. Dalo by rade wpakowac ci gtxa 970 jesli zwiekszyl bys budzet o 250zl i dali bysmy bardzo dubzetowa obudowe ale nie polecam tego robic jedynym odpowiednikiem tej R9 380 jest gtx 960 4gb ale jest mniej wydjniejszy lecz ma jeden plus oprogramowanie od nvidi pozwalajace streamowac oraz w bardzo latwy sposob nagrywac gre bez zbednego obciazania sprzetu


Chcę móc streamować wszystko, tj CS:GO / WoW / Overwatch ew najnowsze tytuły i wiem że z i7 k będzie to działało bez problemu (z podkręconym oczywiście).

SSD - może być 120gb, nie potrzebuje 250. 

Spoko zestaw, ale kurcze jakoś nie mam zaufania do radeonów. Może to jakiś stereotyp, ale jeszcze pamiętam radki hd 4850 (pewnie 5-6 lat temu), które nie najlepiej działały. Potem odnotowałem ich spadek na rynku, praktycznie cisza i ludzie polecali tylko nvidie. Teraz jest znowu boom na radeony, ale jakoś nie jestem przekonany. Nie lepiej jakąś 970 do tego? Hmm. A i apropo kasy to bym decydował się na zakup na dniach, tak mi się wydaje.

 

 

Tutaj dostałem jeden zestaw:

 

I7 4790k OEM 1479zl
Chłodzenie CPU silentPC Fortis 3 135zł
Karta graficzna asus strix gtx 970 1499zl
Napęd lg dvd-rw gh24nsc0 52zl
Płyta główna msi z97-43 419zl
Dysk HDD seagate 1tb 209zl
Dysk ssd crucial mx200 409zl
Obudowa silentumpc gladius m35 199zl
Pamięć ram hyperx fury 8gb ( 2x4gb) 1600mhz 189zl
Razem 4590zl

 

hmm?

 

tam nie ma zasilacza lol
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukę między R9 380/GTX 960 a R9 390 i GTX 970 ma zapełnic właśnie R9 380X jeśli bedzie tak jak opisują bedzie to totalny hit sprzedaży :) Ja czekam na tę kartę juz 1.5 mecha i wstzymuję kupno PC :)


Tak to wygląda z 970 http://www.morele.net/inventory/info/tTAYq7/zasilacz powinien sobie poradzic ale nie jestem tego do końca pewien niech ktoś się wypowie odnośnie tego zasilacza jeszcze będzie najbezpieczniej na 90% jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz wszyscy streamerzy maja pc zakupione zanim pojawila sie 380/390 przed tymi kartami nvidia byla kilometry przed radeonami poniewaz 960 i 970 byly naprawde dobrymi produkami w czasie wydnia i nie mialy konkurencji AMD odpowiedzialo 380 i 390 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...