Skocz do zawartości
LuciusXIII

Uniwersalny laptop 3000 +/- 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pisałem już kiedyś temat teraz przyszedł czas na zakup.

1. Ma to być nowy laptop zakup na firmę.

2. Matryca 17,3 lub 15,6 - wolałbym większy bo ma to być laptop biurkowy, mobilność nie ma większego znaczenia.

3. Wykorzystywany będzie głównie do pracy - programy, biurowe, internet, ale również aplikacja CAD/CAM (chociaż to mogę realizować na wysłużonej stacjonarce).
Chciałbym czasem w coś pograć, ale jestem do tyłu z grami więc nie muszą do najnowsze tytuły na max detalach (na razie The Walking Dead, Skyrim, itp.).
Miałem kupować Lenovo Y50-70, ale odrzuca mnie 12 mies. gwarancja dla firm, a do grania chcę reaktywować swoją platformę 775 na xeonie i nowej karcie po wywaleniu się 8800 GTS.

4. Ma być z systemem (słyszałem jeszcze o instalce na 270 dni i potem może zakup?)

5. Zależy mi na: dobrym wykonaniu ogólnym, porządnej matrycy - najlepiej IPS na FHD, chciałbym również mieć możliwość montażu SSD w przyszłości.

6. Będzie to mój pierwszy laptop więc proszę o zwrócenie uwagi na co w co warto inwestować (procek czy grafa cz coś innego).

P.S. Czy poniższy laptop to opłacalny zakup? Spełnia większość wymagań.

http://allegro.pl/acer-v17-nitro-vn7-791g-fhd-ips-i5-8gb-1tb-gtx950m-i5780378430.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...