Skocz do zawartości
Pakerokrates

GeForce GTX 860M pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam laptopa Lenovo y50 w wersji z kartą graficzną 860m. Ostatnio odebrałem go z gwarancji (wymienili mi płytę główną) i mam problem z sterownikami, a dokładniej wydaje mi się że jest to wina DirectX. Jak włączałem gry to działały płynnie i wyłączały się po paru sekundach z komunikatem brakujących bibliotek itp. "Każdy producent gry zawsze w internecie napisał iż wina leży po stronie sterowników. Zainstalowałem najnowsze i gry działają, ale mam bardzo mało klatek :/. Dodam że używam nvidia Experience, przez ten program zainstalowałem pierwsze sterowniki a do gier zawsze instaluję zalecane oprogramowanie. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem Nvidia Experience nie ustawia Ci "zalecanych" ustawień do każdej gry? U mnie gaming evolve chciało to nadzorować ale odrzuciłem, poza tym jaka jest reszta podzespołów w tym laptopie? Jakie gry? Jaki poziom detali? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto treść wyskakującego błędu. Wspomnę, iż mimo to że korzystałem GeFoce Experience pobrałem z oficjalnej strony najnowsze sterowniki i zainstalowałem. Przeczytałem również że nie zalecana jest dezinstalacja poprzednich ;). Teraz na GeFoce Experience mogę ponownie "zaktualizować" sterowniki (tak jakbym nie miał ich cały czas aktualnych :D), lecz tak naprawdę to nie mogę, (wyskakuje błąd przy instalacji). Natomiast tego gra działała mi bardzo płynnie na trochę lepszych ustawieniach, niż zalecał GeForce. To dosyć ciekawe, wczoraj miała z tym ogromne problemy. Usunę teraz zbędne programy na komputerze, mam nadzieję że to coś da. POMOCY

post-222164-0-09502700-1450717492_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian696

Witam. Mam laptopa Lenovo y50 w wersji z kartą graficzną 860m. Ostatnio odebrałem go z gwarancji (wymienili mi płytę główną) i mam problem z sterownikami, a dokładniej wydaje mi się że jest to wina DirectX. Jak włączałem gry to działały płynnie i wyłączały się po paru sekundach z komunikatem brakujących bibliotek itp. "Każdy producent gry zawsze w internecie napisał iż wina leży po stronie sterowników. Zainstalowałem najnowsze i gry działają, ale mam bardzo mało klatek :/. Dodam że używam nvidia Experience, przez ten program zainstalowałem pierwsze sterowniki a do gier zawsze instaluję zalecane oprogramowanie. Proszę o pomoc.

Musisz zmniejszyć zegary gpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...