Skocz do zawartości
bortas

wieczor kawalerski - warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

moj brat (cioteczny) przepadl, gra główna role w "teatrze świadomie utraconej wolniości" i chcemy go w jakis ciekawy sposob wyslac na ta nowa droge zycia, macie jakies pomysly - impreza bedzie w warszawie, przydałoby się gdzieś wpaść na obiad, na drinki i zakończyć na czymś ocenzurowywalny. Śmiało walcie jak najgłupsze pomysły zwłaszcza jeśli ktoś zna odpowiednie stoliczne melinki.

 

ps. wszystko w granicach zdrowego rozsadku i z kultura :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj brat (cioteczny) przepadl, gra główna role w "teatrze świadomie utraconej wolniości" i chcemy go w jakis ciekawy sposob wyslac na ta nowa droge zycia, macie jakies pomysly - impreza bedzie w warszawie, przydałoby się gdzieś wpaść na obiad, na drinki i zakończyć na czymś ocenzurowywalny.  Śmiało walcie jak najgłupsze pomysły zwłaszcza jeśli ktoś zna odpowiednie stoliczne melinki.

 

ps. wszystko w granicach zdrowego rozsadku i z kultura :) :) :)

JA bym najpierw spróbował na twoim miejscu się delikatnie wywiedziec czy on chce taki wieczór mieć. Ja sam się niedługo żenię i po prostu nie chcę mieć wieczora kawalerskiego. Już dawno mnie coś takiego przestało bawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego mowie ze cos ocenzurowanego - bez zadnych szalenstw, gdzie mozna skoczyc na ten obiad, drinki; ostanio znajomi jak sie bawili to zrobili rundke po knajpach a na koniec wyladaowali w dyskotece... tam gdzie juz byla panna mloda z kolezankami na swoim wieczorze :)

 

moj brat nie nalezy do osob ktore lubia w taki sposob szalec (chyba ze sie napije a wtedy to niewiadomo :) )- dlatego sie pytam o cos spokojnego - jakies pomysly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem wieczór kawalerski w akademiku (żeniłem sie jak jeszcze studiowałem), koledzy zrobili mi imprezkę ze striptizem (oczywiście wszystko w granicach rozsądku) i byłoooo faaaajnie

ale chyba koledzy nie robili striptizu ?? :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem wieczór kawalerski w akademiku (żeniłem sie jak jeszcze studiowałem), koledzy zrobili mi imprezkę ze striptizem (oczywiście wszystko w granicach rozsądku) i byłoooo faaaajnie

ale chyba koledzy nie robili striptizu ?? :lol: :wink:

no nie, striptiz robiła Tamara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezrealizowany pomysl mojego kolegi:

"Kawalerskie dwudniowe"

1. Piatek wieczorem - banka do upadlego, opcjonalnie striptiz (koniecznie w mieszkaniu, nie jezdzijcie nigdzie - bo zajedziecie za daleko :idea: )

2. Na sobote zorganizowac transport i pojechac gdzies poza miasto np na paintball, gokarty itp (oczywiscie po wstepnym wytrzezwieniu)

 

Ewentualnie odwracamy kolejnosc i wtedy wszystko miesci sie w sobocie (trzezwienie zostawiamy na niedziele :D )

:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak , skoro juz takie wieczó ma być to z hukiem ... gorzoła niech sie leje wiadrami i dziwki niech tańczą na stołach  .... :D

Całkowicie się zgadzam. Ja wiem, ze tak będzie u mnie i u wszystkich moich znajomych :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast dziwek to ja wole striptizerki (dziwki nie umijea tanczyc, a jzu napewno nie umieja robic prawdziwego striptizu) najgorsze jest to ze wieczor kawalerski bedzie dzien przed weselem - tragedia, ale wynika to stad ze prawie wszyscy goscie dojezdzaja - a to koledzy ze studiow z gdanska, a to koledzy z pracy z francji, a to gosice od strony mlodej i z portugalii i z francji :) wiec trzeba bedize pokaza ewentualnie tym francuzom jak wieczor wyglada u nas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...