Skocz do zawartości
k2group

Podmieniona płyta

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: dzisiaj zanioslem kompa do sklepu komp., aby mi zamontowali pami 256. Przy próbie monta|u padla moja plyta glówna, a oni bez mojej wiedzy zamienili j na inna. Poprzednio mialem Solteka 75DRV5-C a teraz mam ECS K7VTA3v1. Jak narazie to nie widze róznicy w pracy, poza tym ze temp. procka spadla z 44* na 31*, a jego mnoznik to 6.25x267 (poprzednio 12.5x133).

Jak myslicie, ktora plyta jest lepsza i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to orżneli Cię na pieniądze - bo soltek jest droższy od ECS, a co do mnożnika - to jest dkładnie to samo - tylko w tym drugim przypadku uwzględniono DDR (czyli pół mnożnika i 2xFSB)

Zastanawiam się jeszcze jak udało im się zepsuć płytę montując w niej pamięci - jacys fachowcy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie na jak plytke powinienem wymienic tego ECS?

no jak zjarali Ci soltek'a to niech daja solteka :wink: ,jako ze drv5-c juz nigdzie nie dostana moze dadza Ci FRN2-L na nForce2 ,ale raczej bez delikatnej doplaty by sie nie obeszlo.

 

Powiedz ze plyta nie spelnia Twoich oczekiwac i ze chcesz przynajmniej jakies MSI KT4V (KT400),powinno sie udac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy ECS K7VT3 v 5.0 kosztuje ok.240zl, a Soltek 75DRV5-C ok. 320zl.

Moze nie jest to jakas duza roznica, ale mi dali wersje 1.0 z 14.03.2002.

Z tego wynika ze mie ojebali rowno. Jutro wybiore sie z samego rana i sprobuje cos z tym zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy ECS K7VT3 v 5.0 kosztuje ok.240zl, a Soltek 75DRV5-C ok. 320zl.

Moze nie jest to jakas duza roznica, ale mi dali wersje 1.0 z 14.03.2002.

Z tego wynika ze mie ojebali rowno. Jutro wybiore sie z samego rana i sprobuje cos z tym zrobic.

a jak bedą mieć jakies bunty a na bank bedą ( doświadczenie ;-) ) to idź do rzecznika praw konsumenta i bedziesz miał pomoc ;-) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO to jak to zrobili bez twojej wiedzy i bez zadnego swistka to im mozesz teraz naskakac , skad maja widziec czy sam sobie tej mobo nie zamienileś!! jednym slowem wychoojali cie na maxa .Tak to jest jak sobie człek ramu nie umie wpiąć (noł ofenss) . aha mam jeszcze 2 pytnia co oznacza w twoim podpisie:

Chłodzenie: Wiatrak Codegen300W i CoolerMaster (CMI2W ?) i 2 pyt jak sie nazywa ten super sklep w ktorym ci ram wpinali?

 

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty sklep :)

Pewnie ci dali tego ECS co lezal u nich w komisie ;) bo troche stara data produkcji :)

Sklep komputerowy polaczony z komisem :) Nie wiesz czy dostaniesz nowke czy staroc po renowacji :) Jesli sie myle to popraw ale takie przekrety zdarzaja sie w sklepo-komisach gdzie sprzedawcy niewiedza gdzie sie ram wklada ... ;)

 

Idz sie klucic! ECS za ciekawe nie sa ... za 360 zl bedziesz mial juz FICa AU13 z nforce2 ! To tylko 40 zl doplaty ... jak na to nie pojda to niech ci wymienia na ta sama co miales ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie monta|u padla moja plyta glówna, a oni bez mojej wiedzy zamienili j na inna

Bez twojej wiedzy - znaczy nie byles przy tym i nie widziales ze padla ??

Uwierzyles im na slowo, czy tez moze zauwazyles to dopiero w domu?

 

Czuje tu przekret :evil: i to niezly.

 

 

PS Napisz jaki to sklep i gdzie -wolalbym nic u nich nie kupic

(i na osla w odpowiednim miejscu rowniez moglbys wpisac ale to jak juz bedziesz znal final)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy ECS K7VT3 v 5.0 kosztuje ok.240zl, a Soltek 75DRV5-C ok. 320zl.

Moze nie jest to jakas duza roznica, ale mi dali wersje 1.0 z 14.03.2002.

Z tego wynika ze mie ojebali rowno. Jutro wybiore sie z samego rana i sprobuje cos z tym zrobic.

Napisz co z tą płyta, czy Ci ją wymienili na Solteka, a może dopłaciłeś? Podaj nazwę i adres sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...