Skocz do zawartości
Pietrow98098

GTX 950 EliteDesk 800 g1 twr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Ostatnio zakupiłem EliteDesk 800 g1 twr.

Posiada on zasilacz Hp 320W oraz procesor i5 4690.

Chciałbym do niego włożyć GTX 950. Nie wiem tylko czy zasilacz wytrzyma takie obciążenie. Karta jest bez dodatkowego zasilania.Myślę że powinno wszystko być ok, ale wolę się upewnić.

Co o tym sądzicie? ;)

Jeśli temat w złym miejscu jest to sry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musi wytrzymać. Wkładaj śmiało.

 

Możesz kupić jak nie masz 

 

http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c03812594

 

Na pierwszej stronie z prawej masz (3) multi kabel z wtyczką PCI-E 6 pin chyba.. i mógłbyś włożyć coś mocniejszego z dedykowanym zasilaniem.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

Dzisiaj oglądałem w markecie gotowy komputer Asus-a za 4000zł Mała obudowa ze szczotkowanym aluminium i logiem Asus wyglądała bardzo estetycznie.

 

i7-6700 bez litery k

16gb ramu

1tb hdd

i właśnie karta była 950,albo 960 nie pamiętam w każdym razie co zapamiętałem,to miała 2GB

 

Zastanawiam się jak pisze,że mi z GTX-a 970 4GB -gra GTAV siorbie ponad 2GB jak gram na najwyższych ustawieniach,czy taka karta 950 2GB na fhd i najwyższe detale by wystarczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się orientuję ten model nie potrzebuje dodatkowego zasilania. Dla pewności sprawdź jeszcze jeśli chciałbyś to kupić.

 

Próbowałem na swoim EliteDesk 800 pograć w Metro Ll. Może ktoś mi wyjaśnić jak to jest że podczas normalnej gry na low ustawieniach mam 70 fps, a czasami potrafią mi spaść do 20 lub nawet 5 fps :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor i/lub karta zwalnia... Stwierdza niepełne obciążenie, obniża zegar, fps lecą w dół, po czym sprzęt stwierdza, że jednak obniżone zegary były za mocno obniżone ;)

 

Edit: sprawdź jeszcze ustawienie PhysX i pliku wymiany: http://steamcommunity.com/app/43160/discussions/0/810925580022544879 .

Edytowane przez rzymo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...