Skocz do zawartości
MaKaR

pomoc w znalezieniu nazwy utworu z polsatu

Rekomendowane odpowiedzi

panowie i nieliczne panie ;-) mam taką prośbe jeżeli widział ktoś reklame w tv 3-ciej edycji idola to może zna nazwe tego utworu co leci w jej tle bo strasznie mi sie to podoba i sciagnoł bym sobie ale nie wiem jak sie zowie help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za podpiecie ale nie chcialem zakladac nowego tematu. znacie moze wykonawce i tytul utworu ktory jest na reklamie mentosa (reklama z owcami na kosiarkach) bo smiesznyy jest ten utwor i chcialem go sobie przesluchac w calosci. jeszcze raz przepraszam za podpiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zespol sie nazywal apollo440 - ale kawalka nie pamietam

 

update:

 

to jest apollo440 - ain't talkin' 'baut dub

_VIP_ normalnienie wiem jak ci dziekowac jak sie kiedyś spotkamy to masz u mnie browar :D:D:D juz sobi zaciagnełem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za podpiecie ale nie chcialem zakladac nowego tematu. znacie moze wykonawce i tytul utworu ktory jest na reklamie mentosa (reklama z owcami na kosiarkach) bo smiesznyy jest ten utwor i chcialem go sobie przesluchac w calosci. jeszcze raz przepraszam za podpiecie.

Jest to kapela "Clinic" a tytuł "D.P."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zespol sie nazywal apollo440 - ale kawalka nie pamietam

 

update:

 

to jest apollo440 - ain't talkin' 'baut dub

_VIP_ normalnienie wiem jak ci dziekowac jak sie kiedyś spotkamy to masz u mnie browar :D:D:D juz sobi zaciagnełem :D

spoko :D nie ma problemu (zawsze mozesz mi wyslac malego Heineken'a jakims kurierem pocztowym np.servisco :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...