Skocz do zawartości
czejen

Zasilacz do starszego PC za max 150 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam zasilacza do kreconego fxa 4100 i gtxa 970.

Znalazlem dobra cene na zasilacz ocz coreXStream 500W za 117 zl. Wiem ze sa dobre zasilacze za 200+ zl, do nowego pc nawet bym sie nie namyslal tylko kupil jakiegos xfxa lub cos podobnego. Komputer ma swoje lata i nie ma sensu pchac w niego niewiadomo jakiej zasilki o rownowartosci calej platformy.

 

http://techplanet.pl/produkty/zasilacze/ocz-corexstream-500w,31793.html

 

Powinien spokojnie wystarczyc ale jedna rzecz mnie niepokoi..teraz pod marka ocz te zasilacze robi firma FirePower, pod marka ocz zasilacz byl sporo drozszy, boje sie ze pogorszyli jakosc wykonczenia i dlatego sprzedaja duza taniej pod wyrobiona marka ocz.

 

Mial ktos doczynienia z tymi zasilaczami?

Edytowane przez czejen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie nadaje? Wiem ze karta troche za mocna do fxa, kupiona okazyjnie jakis czas temu w cenie 950 to grzech bylo nie brac. To komputer brata, nieistotne czy slaby czy nie - zasilacz xfxa(5 lat wytrzymal) umarl i trzeba na szybko nowy.

Edytowane przez czejen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mowisz ze za 600 zl lepiej bylo brac 950 zamiat 970 okazyjna?:) Bylo wczesniej gtx 750, w kazdej grze przeskok jest x2 w fpsie. Jakby nie byla za okazyjna cene to bym jej mu nie wsadzil bo wiem co to fx.

 

Nie robmy smietnika, ktos cos jeszcze napisze o tym zasilaczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian25

Nie lepiej ale bez róznicy dla ciebie bedzie w grach

 

 

 

 

ja oprawiłem kazdy sprzet jaki jest ;-)



Nie robmy smietnika, ktos cos jeszcze napisze o tym zasilaczu?

Juz ci napisałem z gm 204 kazda markowa 450 w oprawi .Wazne aby miała oppowiednie kable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie sprzedawal 970 to wyjdzie na 0 za jakis rok. Kupiona tylko dlatego ze byla za 600 zl:)

 

Dziekuje za szybkie odpowiedzi. Balem sie ze jak jest nagle tanszy sporo po zmianie ocz na firepower to jakas mina w arodku jak feel lub ibox:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też sprzedać gtx970 drożej niż kupiłeś, plytę i procka też i złożyć coś innego.
Kupiłeś tego phantoma za 600zł co na allegro ostatnio był czy o coś innego chodzi?

Edytowane przez Nemayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wiele nie wezme za fx, asrock 970 extreme3 i 8 gb ramu, przesiadka nawet na 6400 i ddr4 byla by troche za droga. Bratu narazie wystarcza do starszych gier, teraz zasilka pada(wyje strasznie, ma problemy z oc, usb itp) i trzeba cos w miare dobrego za rozsadna kase. Mysle czy nie dolozyc do vero l1 500. Pech chcial ze akurat zaraz po 5 letniej gwarancji umiera ten xfx.

 

Nie kupilem gainwarda, trafil sie msi gaming od kolegi:)

Edytowane przez czejen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...