Skocz do zawartości
Przemo

T-bredy - czy każdy model się dobrze podręca ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, może odpowiedź jest oczywista ale proszę o odpowiedź na nie.

Czy każdy Athlon XP T-bred dobrze się kręci (1800+, 1900+, 2000+ itd. )tzn czy uzyskam na nich takie same wyniki jak na sławnym 1700+? Oczy wiście seri DLT3C lub DUT3C czyli pow 2,2 GHz

Proszę o odpowiedź. Bo problem jest już dostać w sklepach antka 1700+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1800+DLT3C spokojnie, to mozna powiedziec nastepca 1700+, 1900+ niewiem nie probowalem zreszta 1900+ 0.13u o ile sie nie myle to z poczatku wogole nie bylo, 2000+ lipa rzadko ktory model dobrze sie kreci. Moja rada taka spokojnie bierz 1800+ DLT3C polookaj po forum zreszta tych tematow jest mnostwo zobacz jak ludzie pokrecili swoje 1800+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z 1900+, bo akurat mają w sklepie w moim mieście takiego za 255 zł. Jaki model dobry do kręcenia, czy on się w ogóle nadaje ?. Maja też 2000+, 2200+ i 2400+ wiem że o0ne już stosunkowo słabo się będą podkręcać, ale czy te 2000+ to naprawdę kicha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj 1800+ 0.13um. kręcą się bardzo dobrze. Co do 2000+ to dużo zależy od szczęścia. 1900+ nigdy go nie miałem i prawdopodobnie już nie będe mieć.Mało w ogóle o nim słyszałem. Gdyby kręcił się dobrze to by było dużo o nim, a nie jest. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z 1900+, bo akurat mają w sklepie w moim mieście takiego za 255 zł. Jaki model dobry do kręcenia, czy on się w ogóle nadaje ?. Maja też 2000+, 2200+ i 2400+ wiem że o0ne już stosunkowo słabo się będą podkręcać, ale czy te 2000+ to naprawdę kicha ?

j.w. kupuj 1800+ DLT3C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druss miał 1700+ DLT3C ale zmienił na 2000+ AIUHB i uzyskał na nim bez zmiany vcore o 150 MHz więcej niż na 1700+.

ja na razie czekam na lepszy cooler i wtedy zobaczę co mój jest wart - chociażpewnie o/c kiepskie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druss miał 1700+ DLT3C ale zmienił na 2000+ AIUHB i uzyskał na nim bez zmiany vcore o 150 MHz więcej niż na 1700+.

ja na razie czekam na lepszy cooler i wtedy zobaczę co mój jest wart - chociażpewnie o/c kiepskie).

no wiesz pisalismy ze nawet wsrod 2000+ zdarzaja sie good egzemplarze do o/c wiec wcale nie jest wykluczone ze 2000+ bedzie sie zle krecil ale mysle ze "bezpieczniej" bedzie kupic 1800+ DLT3C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo chciałem tylko powiedzieć że większośc proców pochodzących z tego roku chyba od 6 tygodnia dobrze się kręcą. Ja mam od wczoraj nowego 2000+ z 20 tygodnia tego roku i wykręciłem jak narazie 2250mhz.

 

więc raczej bym szukał proca z produkcji tegorocznej najlepiej jak najmłodszy.

 

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...