Skocz do zawartości
TrupTacz

KOmputer z oprogramowaniem i zlozony do 1500zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam komputera do 1500zl max jedyne moje wymogi to żeby był złożony i z oprogramowaniem a i jeszcze zeby mial oprogramowanie milo by bylo gdyby bym z gwarancja gyz moi rodzice sa na to uczuleni i mam 2 pytanie co sądzicie o tym zestawie wiem ze to stacja robocza ale czy jest zdatna do normalnego uzytkowania a po dodaniu karty graficznej do jakis gier?

 Komputer Hewlett-Packard Z210 Xeon E3-1240, 8Gb, 2TB, 2x Nvidia Quadro NVS 300, DVD-ROM, Win 7 Professional Ref (GW) w Sklep komputerowy Morele.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten komputer absolutnie nie nadaje się do tych celów. Poza tym miał być do gier i do 1500zł, a sam kosztuje już 1400zł. To co na grafikę 100zł? :)

Dziś jak ktoś chce absolutnie tanio i do gier, to tylko GTX1050 2GB zostaje. Tyle, że ona kosztuje 550zł. Niestety, z komputerów poleasingowych to dla tej grafiki musiał by być minimum wysoki Q9xxx na DDR3, lub najlepiej i5 2xxx. Nowego komputera z systemem za 950zł się niestety nie złoży.

Nawet idąc bardzo po taniości

https://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_listopad_2016?page=0,1

Zostaje jeszcze dodać 100zł na obudowę i 400zł na system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...