Skocz do zawartości
mikaelus

Tour de France :)))

Rekomendowane odpowiedzi

Simoni jest wypompowany po Giro :o

Wygra Armstrong na 95 % ma silna druzyne ktora na niego pracuje inni liderzy nei maja takiego wsparcia.

Dzis z dobrej strony pokazal sie Mayo,ale to chyba taki jednorazowy wybryk.Gdyby zalezalo Armstrongowi by dzis wygrac pociagnal by za hiszpanem.

 

Ps.

Jezeli chcecie sprobowac swoich sil w kolarstwie polecam Cycling Manager 2 lub 3. Gierka na wypasie :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni kolarzem ktory zaliczyl Giro i Tour byl Pantani

ktory teraz niestety laduje w klinikach psychiatrycznych

 

niewielu kolarzom udalo sie dokonac takiej sztuki

bodajze 7

 

 

wydaje mi sie ze chociaz w tym roku Beloki nie jest juz w cieniu AmerykaNINa a i sa inni mocni oponenci jednak 1sze miejsce jest przeznaczone dla Teksanczyka .. kwestia pozostaje 2 jak napisalem wczesniej albo Hamilton albo Beloki

obaj jezdza dobrze w gorach jak i na czas

 

zobacyzmy .. moze jeszcze pojawi sie czarny kon ktory namiesza na pudle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armstrong nie ciągnął za Mayo, bo mu to nie było potrzebne no i nie zależy mu na pojedynczych etapach, a na całym wyścigu ;). No i zdobył żółtą koszulkę. Pewnie jutro jeszcze mocniej przyciśnie, odbije się na przynajmniej 5 minut, potem jeszcze na czasówce w piątek zarobi i do Paryża nikt z nim nie ma szans :).

 

Jutro się zapowiada niezły etap - 185km i dwa wzniesienia I kategorii - oba ponad 2000m. Odpadnie kupa ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,jutro bedzie ostra selekcja :)

Armstrong nie odda juz koszulki do konca wysciu i ponownie wygra najbardziej prestizowy tour.

Jest w formie (jak co roku).

Nawet gdyby Mayo wjechal na mete z 5 minutami przewagli nad Armstongiem i mial zolta koszulke to nic by to nieznaczylo on jest slabym czasowcem a przed nimi jeszcze dwie czasowki,wiec amerykanin by ta starte spokojnie odrobil.

 

Ps.

Chcialbym zeby Lance nie wygral w tym roku (robi sie to powili nudne :cry: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze nie tylko ja ogladam Tour :) Spodziewałem sie nieco wiecej dzis po Ulrichu ale widze ze wiecznie bedzie za Armstrongiem. Zawsze przypomina mi sie jedna akcja z poprzednich tour de france...ostry podjazd, jedzie Armstrong i Ulrich, Armstrong odwraca sie patrzy prosto w oczy Ulricha patrzy jeszcze raz "włącza nowy bieg" i jazda a biedny Ulrich widzi i nic nie moze zrobic. No po prsotu piekna ta akcja byla :)

 

Szkdao ze Pantani to jush nie ten sam Pantani i nie jedzie w tym wyścigu...zawsze lubilem patrzec jak on jezdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ullrich jezdzi jak czolg

na cholernie twardym przelozeniu ...

nie potrafi jechac miekko nie potrafi zmienic szybko rytmu tym samym mozna go latwo zerwac poniewaz musi sie rozpedzac

 

Ullricha po zwyciestwie w TdF 97 (kiedy mial 23 lata) nazywano Tourminatorem .. jednakze w 98 ogral go Pantani

w 99 zaczela sie Era armstronga

ale wierze w to ze Jan wygra jeszcze conajmniej jedna wielka petle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ullrich jezdzi jak czolg

na cholernie twardym przelozeniu ...

nie potrafi jechac miekko nie potrafi zmienic szybko rytmu tym samym mozna go latwo zerwac poniewaz musi sie rozpedzac

 

Ullricha po zwyciestwie w TdF 97 (kiedy mial 23 lata) nazywano Tourminatorem .. jednakze w 98 ogral go Pantani

w 99 zaczela sie Era armstronga

ale wierze w to ze Jan wygra jeszcze conajmniej jedna wielka petle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ullrich jezdzi jak czolg

na cholernie twardym przelozeniu ...

nie potrafi jechac miekko nie potrafi zmienic szybko rytmu tym samym mozna go latwo zerwac poniewaz musi sie rozpedzac

 

Ullricha po zwyciestwie w TdF 97 (kiedy mial 23 lata) nazywano Tourminatorem .. jednakze w 98 ogral go Pantani

w 99 zaczela sie Era armstronga

ale wierze w to ze Jan wygra jeszcze conajmniej jedna wielka petle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmotowal mnie petakki (jak to sie pisze olew:) za takie cos to bym go wyje.ał z timu .Mógł sie tak nie napalac na koncowki etapow (fakt ze sprinter) ale mogł sie bardziej wysilic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieprzyc tego makaroniarza za to zrobil Nauduzsowi

niemniej w tym TdF swoje zrobil

4 etapy heh ostatni raz udalo sie to Cipolliniemu w 99 roku

3 etapy wygrane bez watpliwosci i 1 przy biurku heh

 

 

aha ten ciach = C i p o l l i n i e m u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze nie tylko ja ogladam Tour :)  Spodziewałem sie nieco wiecej dzis po Ulrichu ale widze ze wiecznie bedzie za Armstrongiem. Zawsze przypomina mi sie jedna akcja z poprzednich tour de france...ostry podjazd, jedzie Armstrong i Ulrich, Armstrong odwraca sie patrzy prosto w oczy Ulricha patrzy jeszcze raz "włącza nowy bieg" i jazda a biedny Ulrich widzi i nic nie moze zrobic. No po prsotu piekna ta akcja byla :) 

Ojojoj! To było cudowne :lol: Albo rok temu podobnie było z Belokim - jadą sobie razem, nagle Amerykanin się odwraca, staje na pedały, a Beloki... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak... Ciekawe czy Armstrong będzie już dziś się chciał odbić? Szczerze mówiąc wątpię... Myśle, że teraz będzie kontrolował uciekinierów, a zaatakuje w Pirenejach po piątkowej czasówce. Jeszcze się będzie działo... :D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, cholerka, Beloki wypadł... :?

Dobrze, że miał kask, bo byłoby po nim... :///

Teraz TDF będzie mniej ciekawy, bo było widać, że Hiszpan jest w formie. Winokurow myśle, że nie będzie w stanie zagrozić Armstrongowi, mimo dyspozycji. Lance ma dużo mocniejszą drużynę i jest rewelacyjny na czasówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, zagrałem się w CM'a i nie oglądałem czasówki :(.

Ale nieźle Ullrich pojechał... 8O Tylko coś na etapach górskich ciężko jechał, więc nie widzę tej walki z rewelacyjnym US Postal w Pirenejach... :)

Przynajmniej jest ciekawie - go go go Lance! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj! Ojojoj! Armstrong coś nienajlepiej dziś pojechał... Widać, że nie zanosi się na ośmieszające rywali ataki tak jak w ubiegłych latach. Może się nawet skończyć tak, że Lance do Paryża będzie utrzymywał kilkudziesięcio sekundową przewagę i wszystko się rozegra na Polach Elizejskich (nie chciałbym takiego końca...).

Może jednak będzie miał jakiś lepszy dzień i zaatakuje w Pirenejach? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe i kto mowil, ze nie bedzie ciekawie :) mam nadzieje, ze armstrong wygra, ale moze byc ciezko... heh sam skladam sobie maszyne hehe do konca mieche bedzie :)) i wtedy sam rusze w trase 200km :)) zrobie sobie wlasny etap :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Armstrong wygra te 5 razy i za rok to już sobie może Ullrich wygrywać ;)

Ja myślę, że dziś Armstrong będzie czekał na atak Ullricha, żeby go skontrować. Winokurow nie ma już tyle szans IMO, bo wczoraj dużo sił stracił, a czasu wiele nie zyskał. Armstrong sam nie zaatakuje, bo będzie się bał kontry i wtedy może odpaść, bo Ullrich jest bardzo silny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...