Skocz do zawartości
Dudus8

Jaką kartę graficzną do okazyjnego grania ~1300 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Zastanawiam się nad zakupem karty graficznej do okazyjnego grania.

Moja konfiguracja:

 

I5 4460

Corsair H80i Gt

Asus H97 Plus

2x4gb Ddr3 1600 MHz

3x Samsung 850 Pro 256 GB

WD Blue 1tb

Asus Xonar Dx

Corsair CX 500M

Nzxt H230

 

Co warto ładować do tego dziadka?

Chodzi głównie o Nfs 2015

Wieśka 3 oraz Forza 3

 

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że do tych gier lepsza będzie nvidia. Nie sugieruj się cenami na morele, bo oni zmieniają ceny, czasami kilkukrotnie w ciągu dnia. I są na tyle beszczelni, że nawet zadzwonią do Ciebie, żeby wlulić Ci coś innego lub droższego. Co roku od nich coś brałem, ale w tym widać zmienili strategię. Ale są jeszcze inne sklepy. Od siebie polecam ten typ: http://www.x-kom.pl/p/323944-karta-graficzna-pci-e-msi-geforce-gtx-1060-armor-oc-v1-6gb-gddr5.html , przede wszystkim nie wymaga mocnego procka, cicha, cewki piszczą powyżej 600 fps, ale w budzie tego nie słychać.

Edytowane przez Rodolfo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konstrukcja pół-pasywna, w zależności jak sobie ustawisz charakterystykę pracy np. w msi afterburner. Standardowo do 60 stopni wiatraki nie obracają się, kiedy już ruszą to do około 40% jest cicho. Miałem ją przez jakiś czas na stole w postaci pająka, więc nie było głośno. Poprzednio miałem Zotaka 780 i tego to już słyszałem w budzie. A tutaj wiatraki z obudowy zagłuszają. Jak wyciszę wiatraki w obudowie, to podnoszę na niej temperaturę i zaczynają się kręcić na niej wiatraki. A tak to przeważnie chodzi jako pół-pasywna, zalezy oczywiście od obciążenia. Maksymalną temperaturę jaką zanotowałem to 71 stopni przy wentylach na 40%, ale weż pod uwagę, że mam dość dobrze wentylowaną obudowę (5 mocnych śmigieł). Generalnie w karcie jest dość dużo plastiku i radiator jest aluminiowy. Karta jest zadziwiająco lekka, ale też duża gabarytowo. Nie wejdzie w każdą obudowę. W wieśku 3 mam około 50-60 fps na ultra z wyłączonym hairworksem, ale zdarzają się mikro-przycięcia. Z włączonym spadają do około 30-50, więc w sumie nie jest źle. Do lepszej płynności można przerzucić na wysokie. Potencjału podkręcania na razie nie sprawdzałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...