Jump to content

Recommended Posts

Witam zamontowalem procesor amd x3 455 i po wlaczeniu komputera wyskoczyl blad jednak przy ponownym wlaczeniu wlaczyl sie normalnie natomiart po kilku minutach znow wyskakuje blad z taka minka zla i tez przy wlaczaniu komputera co jakis reset pisze disk boot failture, insertbsystem disk and press enter.<br />

O to zdjecie bledu: <br />

f1f161f503c38d8f864e63088cc94dfc.jpg<br />

Ps: Zrestsrtowalem bios przez komputer i teraz nawet niekiedy wlacza sie komputer na poczatku dlugo i eyskakuje blad nawt przed ladowaniem systemu, ale tez co jakis czas laduje sie windows 10 i np jak chce wejsc w menadzer urzadzen tez wywala blad , bledy zdarzaja sie rozne.

Nie odinstalowalem starych sterownikow po starym procku moze to przez to.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Jak poprzednio też był procek AMD z tej samej generacji to nie powinno być problemów z OS .

Co innego jak zmiana była dużo większa - procki różnych generacji czy co gorsza zmiana płyta + procek .

Komunikat wskazuje na problemy z dyskiem ew. uszkodzonymi wpisami bootowania .

Na początek spróbuj uruchomić systemowe narzędzia naprawcze .

A wiec wymontowalem stary procesor byl to x2 240 i wlozylem ten przetarlem lekko spiritusem salicynowym nalozylem paste. ( 2 linie rownolegle i tam troche po srodku) zapiolem coolerem od starego procesora po czym podpiolem wszyskie kable wlacztlem komputer ale przez przypadek wylaczylem bo chcialem poprawic tska klapke przy obudowie i mi sie kliklo no to wlaczam 2 raz i jestem na pulpicie i nagle byl restart i od tamtej pory ciagle proboje cos zrobic.

Sprawdzalem wersje wczesniej biosa w cpu id i mam f10e czyli poprawny . ( wyzej nastopila chyba pomylka napisalem ze wymienialem na 455 a wymienialem na amd x3 445 )

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka