Skocz do zawartości
szymon257

Komputer za ~ 4000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie zestaw ok ale pomyślałbym nad dyskiem SSD. Jak kasy brak na razie bym wziął 8 GB RAM i dokupił drugie jak ceny nieco spadną bo teraz są drogie jak cholera

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz taki sobie i ten również. Weź coś od Corsair lub 

 

https://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-tr2-bronze-500w-ps-tr2-0500npcbeu-b-733374/

 

500W spokojnie wystarczy do tego zestawu. Jakościowo lepszy niż ten SilentiumPC i mniej awaryjny. Do tego cichszy.  To samo tyczy się XFX, który ostatnio ma sporo zwrotów zasilaczy i w cale do cichych nie należy.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być  GOLD.   Ale ten co poleciłem wyżej styknie. Tyle że jeszcze zastanowiłbym się nad GTX 1060 zamiast RX 480. W niektórych grach jest wydajniejszy i do tego mniej prądożerny i cichszy.  Mimo że ma 6GB pamieci to wystarczy. Do tego procesora w sam raz. 

 

https://www.purepc.pl/karty_graficzne/geforce_gtx_1060_vs_radeon_rx_480_test_kart_graficznych?page=0,11

 

 

Karty ładnie się kręcą do tego. Jeśli nie zamieraz wymieniać karty przez najbliższe 2 lata i więcej to wtedy weź RX 480.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy padła to nie kwestia Nvidii tylko producenta lub ferelnej sztuki.  Co do sterowników to nie dostrzegłem tego problemu, ale ok RX 480 też  moze być chociaż osobiście więcej zaufania mam do Nvidii od wielu lat mimo  że ich karty nie są takie złe od dłuższego czasu. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...