Skocz do zawartości
tobexor

Oprogramowanie do Asus P7P55D-E

Rekomendowane odpowiedzi

Hej szukam oprogramowania do OC kontrolowania napięcia itp w stylu MSI control center. Wiem że nazywa się to Asus suit czy coś w tym stylu tylko jest problem że jakiej wersji nie zainstaluję to nie działa instalwałem dla win 7 64 win 8.1 64 i win 10 32 i żadna wersja nie działała.

Jest jeszcze jakiś program w tym stylu do płyt ASUS'a ? Poda ktoś linka czy coś ?

ps. Nie mam żadnych sterowników do płyty bo nie mam  płyty a ze strony asusa jest wszystko na win 7 64 albo 8.1 64 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programy do OC sobie odpuśc - jak chcesz to robić to rób to porządnie tzn. z poziomu biosu/eufi .

 

W systemie to tylko programy informacyjne jak HW Monitor / HW Sensor czy CPU-Z albo soft do sprawdzania stabilności i temperatur jak np. OCCT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie szukam tego programu do ogólnej kontroli płyty msi Control center pozwalało na kontrolę wentylatorów napięć taktowania a także dokładne temperatury

Problem jest taki że jakiego programu nie użyje Everest hwmonitor hw sensor Aida pokazuje że CPU podczas gier wskakuje do 5ghz rekord jaki widziałem to 5.8ghz na jednym rdzeniu mam włączone turbo ale po wyłączeniu niby trzyma 2,8ghz (x3450) ale w grach bf 4 1 i tak skoczy na ponad 4.5 GHz takie taktowania są raczej nie możliwe napięcia mam ustawione na auto a ramy na 1600 mhz bios i OC ogarniam na razie nic nie robiłem bo żadna gra nie obciąża mi CPU w 70% 60 FPS

Edytowane przez tobexor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...