Jump to content
Sign in to follow this  
SiwyTM

Biurko do komputera

Recommended Posts

Witam, jako że kupiłem nowy komputer i się również przeprowadzam, a nie posiadam biurka, ponieważ wcześniej był to "ala" blat przy zabudowanej szafie, to chciałbym się do Was zwrócić z pomocą w wyborze dobrego biurka, jedyne co bym chciał to żeby było ono w miarę duże i miało możliwość schowania kabli. Ogółem temat zakładam, ponieważ nie potrafię wyszukać takiego biurka, a co znajduje jakieś ciekawe to jest ono na jakichś zagranicznych sklepach czy coś. Dodam że myślałem też nad zaprojektowaniem biurka, ale w tym jestem kompletnie zielony, a osoby, która mogłaby zaprojektować takie biurko niestety nie znam. 

Jeżeli chcesz duże biurko z runną na przewody, to poszukaj wśród oferty sklepów sprzedających meble biurowe.

• Upvote 1

Witam, po dłuższej przerwie w szukaniu pomyślałem sobie czy nie byłoby czasem dobrym pomysłem zrobienie biurka podobnego do lc? Tu miałbym raczej duże pole do popisu tylko z jednej strony musiałbym znaleźć stolarza, który mógłby to wykonać

Zaprojektowanie własnego biurka nie jest aż tak trudne. Ja znalazłem firmę od szaf wnękowych, którzy podjęli się tego zadania i wyszło im znakomicie. Tylko musiałem poświęcic dzień na naukę Blendera, ładnie wszystko wyrysowałem, wysłałem rendery i nabazgrane pisakiem wymiary i zrobili dokładnie to co chciałem. Tylko koszt niestety, 1250 zł wyszło :( Ale mam co chciałem:

https://www.ppa.pl/forum/amiga/28857/jak-wyglada-twoj-amigowy-pokoj/20#m515607

Edited by bor@s
  • Upvote 1

Też tak mysle, ze niekoniecznie trzeba szperac w jakichs mega specjalistycznych sklepach. W takich z meblami jak chociazby salony agata tez sa dobrej jakosci biurka w roznych rozmiarach. U nas do biurowca zamawiamy wyposazenie zazwyczaj wlasnie od nich bo zamowienia robia tez online

Jak dla mnie biurko powinno mieć kilka funkcji

Po pierwsze powinno mieć szeroki wygodny blat

Po drugie najlepiej jeśli ma jakieś półki czy schowki na dokumenty, które chce się mieć pod reką, dzięki temu wszystko nie wala sie na blacie jeśli tych półek nie ma

Dobrze również jeśli jest mozliwosć rozprostowania nóg

Polecam model tego typu: https://meblearkadius.pl/sklep/biurko-narozne-silvia-p/

Biurko-SILVIA-P-meblearkadius_pl-2.jpg

Edited by Tomekwck