Skocz do zawartości
SiwyTM

Biurko do komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że kupiłem nowy komputer i się również przeprowadzam, a nie posiadam biurka, ponieważ wcześniej był to "ala" blat przy zabudowanej szafie, to chciałbym się do Was zwrócić z pomocą w wyborze dobrego biurka, jedyne co bym chciał to żeby było ono w miarę duże i miało możliwość schowania kabli. Ogółem temat zakładam, ponieważ nie potrafię wyszukać takiego biurka, a co znajduje jakieś ciekawe to jest ono na jakichś zagranicznych sklepach czy coś. Dodam że myślałem też nad zaprojektowaniem biurka, ale w tym jestem kompletnie zielony, a osoby, która mogłaby zaprojektować takie biurko niestety nie znam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po dłuższej przerwie w szukaniu pomyślałem sobie czy nie byłoby czasem dobrym pomysłem zrobienie biurka podobnego do lc? Tu miałbym raczej duże pole do popisu tylko z jednej strony musiałbym znaleźć stolarza, który mógłby to wykonać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprojektowanie własnego biurka nie jest aż tak trudne. Ja znalazłem firmę od szaf wnękowych, którzy podjęli się tego zadania i wyszło im znakomicie. Tylko musiałem poświęcic dzień na naukę Blendera, ładnie wszystko wyrysowałem, wysłałem rendery i nabazgrane pisakiem wymiary i zrobili dokładnie to co chciałem. Tylko koszt niestety, 1250 zł wyszło :( Ale mam co chciałem:

https://www.ppa.pl/forum/amiga/28857/jak-wyglada-twoj-amigowy-pokoj/20#m515607

Edytowane przez bor@s
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...